Категорії
Новини

Металопластиковий балкон у Києві та Київській області

Металопластиковий балкон у Києві сьогодні – вже не розкіш, а зручне, практичне та гарне рішення. Чимало жителів Києва відчули на собі всі переваги такого скління. Бо металопластиковий балкон, металопластикова лоджія мають не лише естетичний зовнішній вигляд. Вони по-справжньому функціональні та практичні. Герметичність цього скління не дає холоду проникнути на балкон, зручна система відкриття-закриття дозволяє відкривати вікно або двері як повністю, так і частково – на провітрювання.

Металопластиковий балкон у Києві – це не тільки металопластикове скління, а цілий комплекс робіт, які в результаті дають відмінний результат. Адже тепер ваша квартира виглядає більш доглянутою з вулиці, вона стала більш теплою та функціональною. Металопластиковий балкон або металопластикова лоджія – справжня знахідка для городян, які обмежені метражем своєї квартири. Проведені ремонтні роботи дозволяють розширити площу кухні, кімнати, зробити окремий кабінет, зимовий сад або кімнату відпочинку. Також таке приміщення дозволяє розмістити на своїх квадратах місткі шафи, полиці тощо.

Звичайно, оптимально облаштовувати металопластиковий балкон комплексно. Тобто замовляти весь спектр робіт в одній компанії. У цьому є багато плюсів. По-перше, відповідальність за всі етапи нестиме одна компанія-виконавець. Ніхто не перевалюватиме недоробки, недоробки на попередній колектив. По-друге, комплексний підхід допоможе суттєво заощадити час та витратні матеріали. Робити роботу комплексно набагато простіше. Фахівці знають, що за чим має йти, які матеріали і в яких кількостях для цього будуть потрібні. По-третє, виходить логічна економія грошей. Як на матеріали, так і на виконання робіт. Як відомо, опт завжди дешевший за роздріб. І якщо замовляти все в одному місці, можна відчутно заощадити свої кошти.

Що ж є металопластиковий балкон або металопластикова лоджія? Точніше, які етапи робіт ведуть до цього результату?

Для початку важливо приділити належну увагу парапету. Парапет – це та основа, на якій тримається балкон. Інакше кажучи, його фундамент. Досвідчений майстер повинен визначити, що необхідно робити з парапетом: зміцнити його, зробити посилення під винос або повністю замінити. Якщо ви вирішили зробити виносний металопластиковий балкон, особливий підхід потрібно ще до поручнів та даху. Найчастіше старі перила замінюють на нові. Це стосується і даху. Адже балкон з виносом – це суттєве навантаження, на яке первісна конструкція не була розрахована. У деяких проектах Києва дах над балконом спочатку не передбачений або він надто вузький для скління. У таких випадках вона зводиться «з нуля».

Далі металопластиковий балкон, або металопластикова лоджія, вимагає, безпосередньо, скління, утеплення та зовнішньої обшивки. Утеплення забезпечує не тільки підвищення температури в зимовий період. Воно підтримує комфортну температуру цілий рік. Скажімо влітку, у спеку, на такому балконі буде досить прохолодно. Але все це можна досягти тільки із застосуванням сучасних високоякісних матеріалів. Щодо самого скління. На ринку сьогодні представлено чимало виробників металопластикових вікон. Ми підібрали найкраще співвідношення ціна-якість, яке пропонуємо своїм клієнтам. На етапі скління та утеплення проводиться також така процедура як гідро- та теплоізоляція. З одного боку вона досягається пластиковими вікнами, а з іншого – різними матеріалами та елементами утеплення, зовнішньою обшивкою. Нині існує чимало різноманітних утеплювальних варіантів. Тут все залежить від ваших індивідуальних побажань та суми, на яку ви розраховуєте. Але, у будь-якому випадку, ми запропонуємо вам лише якісні та надійні матеріали.

Металопластиковий балкон – обшивка та утеплення

Наступний етап – внутрішня обшивка та благоустрій балкона. Це вже цікавіші для замовника роботи, що дозволяють застосувати всю свою фантазію. Металопластиковий балкон у Києві зсередини може бути оброблений панелями ПВХ, дерев’яною вагонкою, штукатуркою, штучним каменем і т.д. Вибір дуже широкий. Також різним може бути освітлення. Часто світло на балконі або лоджії виконує не тільки безпосередньо свої прямі функції, а служить певним декоративним елементом. Тож готуйте ідеї, а ми з радістю втілимо їх у життя! Наші фахівці завжди готові підказати якийсь цікавий варіант оформлення. Щоб ваш балкон або лоджія були максимально функціональними, наша компанія пропонує виготовлення спеціальних балконних меблів: шаф, тумб, полиць, вбиралень і т.д. До вашої уваги як прості, так і найвишуканіші варіанти. Наша ціна завжди приємно вас здивує. Для кращого уявлення про можливі рішення, перегляньте фото робіт.

Новий металопластиковий балкон відкриває вам багато можливостей. При правильному підході, приміщення, що вийшло, може стати найулюбленішим для всіх членів вашої родини. Головне, довірити це відповідальне завдання професіоналам. Тому що металопластиковий балкон потребує чималих знань та зусиль. Тільки професійна команда забезпечить вас результатом, який дозволить радіти оновленим балконом щодня протягом багатьох років, а не постійно виявляти недоробки та недоробки.

Замовляючи послугу «комплексний металопластиковий балкон у Києві» у нас – ви отримуєте безкоштовний виїзд замірника, який підкаже, які види робіт потрібні у вашому випадку, складе кошторис, продемонструє в електронному вигляді, як виглядатиме ваш майбутній балкон. Крім того, ви можете розраховувати на знижку та, звичайно ж, гарантію. Також вас порадує наша ціна. Фахівці нашої компанії – справжні професіонали ринку будівельних послуг, які не один рік якісно та сумлінно здійснюють послугу «комплексний металопластиковий балкон у Києві». Телефонуйте, і ми з радістю зробимо вашу квартиру затишнішою та місткішою! Оцінити нашу роботу можна завдяки наступним фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи