Ремонт балкону Київ, лоджії, балкони під ключ у Києві

Плануючи ремонт балкону під ключ, продумайте, які функції виконуватиме у квартирі оновлений балкон. Ми пропонуємо вам кілька варіантів.

Дизайн балкона в Киеве

Металопластиковий балкон у Києві та Київській області

Присоединение балкона или лоджии в Киеве,

Французькі балкони під ключ у Києві

Откосы из гипсокартона Киев

Технологія монтажу сучасних відкосів

Утеплення балкона та лоджії Київ

Ремонт балкону під ключ:

Якщо ви встановили на балконі потужне скління та утеплили його відповідним чином, то можна вивести на балкон опалення або встановити там обігрівач. Для чого це потрібно? Справа в тому, що площа балкона не бралася до уваги, коли планувалося встановлення джерел тепла в квартирі, так що для додаткової площі необхідно буде і додатковий обігрів.

Отже, у нас є невелике, але тепле та світле приміщення – балкон після ремонту. Як ви вважаєте, сподобалося б вашому синові-студенту займатися в окремому кабінеті? Достатньо поставити на оновленому і впорядкованому в результаті ремонту балконі невеликий комп’ютерний столик, провести інтернет, та покласти на підлогу строкату доріжку.

Ваша дочка ходить до тренажерної зали? А чому б не поставити якийсь тренажер вдома, на балконі? Адже тепер, після ремонту, на балконі – тепла підлога, обшиті стильним пластиком стіни, протимоскітні сітки на вікнах. Протягів немає, провітрювати зручно – чим не міні-спортзал?

Ваше маля любить будувати з конструктора замки? Відведіть йому спеціальне місце для ігор на балконі, попередньо встановивши на вікнах додатковий захист, наприклад, «дитячі» замки, щоб дитина була в безпеці. Якщо обробити стіни балкона або лоджії в ході ремонту за допомогою гіпсокартону, можна потім обклеїти їх яскравими шпалерами, поставити полиці для іграшок, столик для малювання.

Схема влаштування балкона

Мрієте про творчу майстерню? Перетворюємо нове, тепле і світле приміщення, яке отримали в результаті ремонту під ключ на балконі, в багатофункціональну майстерню! Ставимо стелажі для інструментів і матеріалів або вбудовані шафи, купуємо робочий стіл, робимо зручне освітлення – домашня майстерня на балконі готова – твори, вигадуй, пробуй!

За рахунок балкону або лоджії, які мають вихід на кухню, зручно облаштувати окрему столову зону, особливо якщо сім’я невелика. Готувати доведеться на кухні, а обідати або вечеряти можна на балконі, адже після ремонту можна розмістити посудну шафу, полиці, розкладний столик, доповнити все це зеленими рослинами у вазонах.

Додаткові зручності на балконі – тепла підлога, освітлення, шафи

Під час ремонта балкону під ключ після скління майстер виконує його обшивку зсередини. На тех балконах, де не буде додаткового джерела тепла, зазвичай обшивку виконують із пластику, іноді використовують дерев’яну вагонку. Якщо буде додаткове обігрів, можна обробити балкон гіпсокартоном. Під обшивальний матеріал ставлять утеплення. Його раціональний підбір – предмет особливої ​​розмови, проте утеплення проводять у будь-якому випадку – іноді – більш дорогими матеріалами, іноді – стандартно. Під обшивку ховають закладні – в тих метах, де потім буде розвішане додаткове обладнання – світильники, полиці, сушарка для білизни.

Ставлять утеплення і на підлогу. Найчастіше у нас у Дніпропетровську замовляють дерев’яні підлоги на дерев’яних же лагах. Потім кладуть або дошки для підлоги, або OSB – плиту, або товстий лист фанери. Зверху, як один із варіантів, настилають лінолеум – він не боїться вологи, досить зносостійкий.

Після закінчення всіх основних робіт, можна робити виміри та замовляти шафи. Шафа на балконі, безумовно, рятує, коли в малогабаритній квартирі катастрофічно не вистачає місця. Буває, що шафи ставлять відразу з двох сторін балкона. Шафа з ламінованого ДСП не боїться вологи і стоїть на балконі десятки років.

Замовте ремонт балкона під ключ до нового сезону за старою ціною! Поспішайте! Зимові ціни на  ремонт балкона  Якщо ви не встигли зробити ремонт балкону влітку – встигніть зробити це зараз! наші майстри працюють у будь-яку погоду (технологічно допустиму). Отримайте найкращу ціну на  ремонт балкона в Києві і, безумовно, найкраща якість!

Будь-яке скління та ремонт балкона під ключ включає великий комплекс робіт. Сам балкон являють собою окреме приміщення, для якого потрібна і стяжка або дерев’яна підлога, монтаж стін і стелі, утеплення та забезпечення електричною проводкою. Все це зроблять наші майстри, якщо ви оберете «ремонт балкона, лоджії під ключ». Обшивають балкони під ключ у Києві, в основному, панелями з пластику, а також вагонкою або гіпсокартоном.Для утеплення при ремонті балконів під ключ використовують пінопласт та мінеральну вату, а також пінополісторол. На будь-який балкон і лоджію під ключ у Києві, якщо побажає замовник, можна виготовити та змонтувати відповідні меблі – це додасть функціональності даному приміщенню.

Балкон і лоджія – додаткова площа, яка є в наших квартирах. Засклення балкона не тільки захистить вас від дощу, а й допоможе виконати подальший ремонт балкона під ключ, а значить зробити житло більш затишним. І тільки від нас залежить, наскільки функціональним та раціональним буде це приміщення. Непоодинокі випадки, коли балкони і лоджії служать лише місцем для складування старих, непотрібних речей. Але користі від такої експлуатації ніякої! Ремонт балкона і ремонт лоджії під ключ за вигідною ціноюне допоможе зробити ці приміщення акуратними, чистими, затишними та місткими.

Любителям комплексної послуги ми пропонуємо “ремонт балкона під ключ“, включаючи закупівлю та доставку матеріалів на об’єкт. Замовте балкон під ключ у Києві, і дуже скоро він буде готовий! Багато хто пропонує скління – ми ж пропонуємо якісну комплексну послугу “Балкон під ключ у Києві“. Поспішайте зробити замовлення, телефонуйте і ставте запитання, записуйтесь на замір.

Ремонт балкона під ключ і ремонт лоджії у Києві – процедура трудомістка, зате дуже корисна і плідна . Звісно, ​​за умови, що ви довірите її професіоналам. Чому не просто скління? Чому саме комплексний підхід? Ремонт на балконі ілоджії у Києві сьогодні здійснюють багато хто. Однак наші ціни вам безперечно сподобаються. Ще більше тих хто пропонує скління, зовсім не знаючи, що буде далі, і що слід зробити до таких робіт як скління балкона. Та і ціни на скління і ремонт балконів під ключ часто виставляються з разового заробітку, а не комплексного підходу.

Далеко не всі компанії здатні виконати скління, продовжити роботи та зробити все якісно. На жаль, нинішній ринок будівельних послуг має у своїх лавах чимало аматорів та просто несумлінних виконавців. Ціни на ремонт балкона під ключ у новачків часто зашкалюють. новачкам все рано доводиться наймати досвідчених фахівців зі скління та ремонту балконів під ключ. З нашою компанією співпрацювали вже багато жителів Києва Києва. Як наслідок, нас рекомендують знайомим, родичам, до нас повторно звертаються. Саме це є головним доказом професіоналізму нашого дружнього колективу. Наша ціна на ремонт балкона під ключ  складається з ціни скління, ціни зварювання та обшивки балкона і ціни додаткових етапів ремонту  (шафи, світильники, білизняні системи).

Якщо вас зацікавив ремонт балконів і лоджій під ключ у Києві, віддайте перевагу комплексній послугі. Ремонт балкону і лоджії «під ключ» це: скління, утеплення, обробка, створення та встановлення меблів, освітлення і т.д. Послуга «балкон» під  ключ» дійсно дуже зручна. Тому що комплексний підхід має явні переваги. Ви суттєво економите, по-перше, свої фінанси. По-друге, час. По-третє, нерви. Майстри заздалегідь враховують всі тонкощі робіт, що проводяться, що згодом дозволяє уникнути виробничих нестиковок. До того ж скління і багато робіт проводяться паралельно, а, значить, в короткий термін ви отримуєте  Києві повністю готовий балкон і лоджію. Балкони під ключ у Києві за прийнятною ціною – це до нас!

Замовити балкони з нуля або комплексний ремонт балкона або повний ремонт лоджії під ключ в Києві дуже просто. Після того, як ви зателефонуєте за вказаними на сайті телефонами, фахівець виїжджає за вашою адресою. Проаналізувавши існуючу ситуацію і уважно вислухавши всі ваші вимоги, наш співробітник складе макет майбутнього або балкону або лоджії під ключ. Вам залишиться лише схвалити проект майбутніх робіт, а фахівці нашої компанії в Києві швидко і якісно їх здійснять. Багаторічний досвід перебування на будівельному ринку Києва дозволяє нам виконувати повний спектр робіт «під ключ» у короткі терміни та з урахуванням усіх необхідних вимог. А ціни на балкони під ключ в Києві які ми виставляємо замовникам завжди радують.

Після того, як ремонт балкона або лоджії під ключ буде проведено, це приміщення стане додатковим теплим, зручним приміщенням у вашій квартирі. Якщо захочете, воно може перетворитися на ще одну кімнату. Засклення балкона або лоджії допоможе утримувати комфортну температуру в даному приміщенні. Також цьому сприятиме і утеплення і балджі. У сильні морози такі зміни будуть особливо відчутні та цінні. Ремонт балконів під ключ ілоджій у Києві може бути яким завгодно. Все залежить від вашого бажання, потреб та фінансових можливостей. У цьому приміщенні можна розмістити зручні, місткі шафки, можна облаштувати комору з розсувною системою та численними полицями, можна зробити кабінет для господаря або вбиральню для господині. Дізнайтесь наші ціни на ремонт балконів під ключ і переконайтеся, що з нами працювати вигідно!

Також ремонт балконів або лоджій дозволяє приєднати цю площу до кімнати, або ж організувати на ній куточок для дитини, зону відпочинку. Як бачите, варіантів безліч, просте скління – це ще далеко не все! Головне розуміти, що ремонт балкона під ключ (лоджії) – це комплекс робіт, що дозволяє зробити вашу квартиру більш затишною, просторою. Тому як приєднання балкона або лоджії до житлового приміщення дарує додаткову корисну площу. Якщо ж встановити шафи на  балкони, легко звільнити від різного домашнього начиння кімнати, коридор, кухню. Тепер давайте детальніше розглянемо всі етапи, з яких складається послуга «балкони під ключ у Києві».

Засклення балконів і лоджій в Києві можна купити, звернувшись до нашої компанії. Попередню ціну на скління та ремонт балкона під ключ в Києві ви можете дізнатися по телефону. Після виміру вам буде оголошено точну ціну скління і ремонту вашого балкона під ключ. Засклити балкон і лоджію ми пропонуємо вам металопластиковими ПВХ конструкціями. Це дійсно теплий, вірний і, що важливо, досить доступний спосіб скління. Слід зазначити, що балкон під ключ ілоджію, на якій встановлені вікна ПВХ, буде практичним і легким в експлуатації. Звичайно, якщо установка вікон ПВХ здійснена правильно. У такому разі ви гарантовано отримуєте захист від вуличного шуму, пилу та протягів. Тому що ПВХ вікнагерметичні. Ціни на ПВХ вікна та балкони роблять цей вид скління дуже популярним. Скління та ремонт балконів в Києві може здійснюватися кількома способами. Стандартне скління. Має на увазі установку рам зі склопакетами. Що дає таке скління? Воно, безумовно, позбавить вас шуму з вулиці. А також підвищить температуру в заскленому приміщенні в середньому до 5 градусів.

Металопластиковий балкон під ключ у Києві з виносом. Це розширене скління балконів. Сюди входить установка віконного профілю із склопакетами; герметизація балкона за рахунок спеціальної піни або іншого герметика, яким заповнюються простори між стінами і рамами. Цей етап робіт із засклення балконів під ключ дуже важливий, оскільки перешкоджає проникненню в приміщення пилу, вологи через зазори і покращує теплоізоляцію. Також євро скління включає покриття алюмінієвих профілів порошковою фарбою. За вашим бажанням, може здійснюватися внутрішня обшивка балкона під ключ, при якій використовуються пластикова або дерев’яна вагонка, МДФ, гіпсокартон, пластикові панелі.

Французький балкон під ключ. Це ще один вид скління балкону під ключ ілоджії. Серед жителів Києва французький балкон під ключ  стає дедалі популярнішим, що цілком зрозуміло. Тому що французький балкон під ключ – це дуже красиво та благородно. Найпоширенішим варіантом його встановлення є заміна бетонних огорож та металевих поручнів світлопрозорою конструкцією з алюмінію або ПВХ. В обох випадках французькийбалкон під ключ  виглядає дуже добротно. Скління може відбуватися в декількох варіантах: за допомогою одних склопакетів або змішаного типу (вгорі склопакети, внизу сендвіч-плити). У подібних конструкціях раціонально використовувати двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом. Типи відкривання також можна вибирати на власний смак. Це можуть бути і традиційні стулки, і розсувні системи.

Також нинішні технології дозволяють зробити винесення балкона під ключ або лоджії. Виносний балкон – це можливість збільшити внутрішній простір даного приміщення. Скління балкона з виносом – це практично і красиво. Розширення балкона під ключ – безцінна послуга для квартир з невеликою площею. Адже вона дарує такі необхідні додаткові сантиметри. Ремонт і балкона під ключ може варіюватися в діапазоні від 10 до 30 і 40 сантиметрів. Для багатьох квартир у Києві це зовсім чимало. Тому таке, здавалося б, несуттєве збільшення балкона дозволяє, проте, розмістити на ньому додаткову містку шафу, зручно розмістити сушарку для білизни і т.д. Але не варто забувати, що подібна робота потребує кваліфікованих кадрів. Тут потрібні знання в галузі зварювальних робіт та будівництва в цілому. Тому що важливо правильно розрахувати загальне навантаження на плиту та багато інших нюансів. Ця робота є виключно для професіоналів. Винос і ремонт балкона під ключ проводиться за рахунок спеціальних сталевих швелерів і куточків. Дані елементи обов’язково повинні бути покриті антикорозійним засобом, який забезпечить їх тривалу експлуатацію. Кріпляться сталеві швелери та куточки в залежності від матеріалу, з якого виготовлений парапет. Якщо він із металу – тоді проводиться зварювання балкона. Якщо з бетону – використовуються анкерні болти. Зварювання балкона під ключ вимагає особливих знань і умінь. Адже простір досить обмежений, навколо багато пластику і дуже важливо спрацювати вміло, акуратно. Тільки професіонал, який майстерно володіє своєю справою, зможе виконати подібну роботу на високому рівні, не завдавши жодної шкоди.

Багато людей у Києві помилково вважають, що для переведення балкону або лоджії в розряд теплого приміщення достатньо лише поставити вікна (встановити скління). Насправді ж втрати втрати в такому разі все одно досить великі. Тут потрібний більш глобальний підхід. Для того щоб зробити балкон під ключ додатковою кімнатою, в якій буде комфортно і в холодну пору року, його потрібно утеплити. Утеплення при ремонті балкона під ключ і утеплення лоджії в Києві залежить від багатьох факторів. У деяких випадках зробити з такого приміщення теплу кімнату проблематично. Скажімо, якщо на балконі або лоджії стоїть так зване «алюмінієве» скління – утеплення буде важкодосяжною і навіть нераціональною процедурою. Якщо ж є ПВХ – скління, мета набагато більш досяжна. Як відбувається утеплення балконів і лоджій? Для початку має бути обов’язково проведена герметизація стиків, зазорів, щілин. Далі ізолюються холодні поверхні. Як правило,  утеплення балконів під ключ в Києві  відбувається із застосуванням таких матеріалів: пінопласт, пінополістирол, стеродур, паробор’єр, пінофол, мінеральна вата (ізовер ). Дані матеріали здатні не лише покращити теплові якості приміщення, а й забезпечити гідну звукоізоляцію. Розглянемо особливості матеріалів-утеплювачів, які використовуються в Києві при таких роботах як ремонт балкона під ключ.

Пінопласт. Скління балкону завершено? Саме час утеплювати! При виконанні ремонту балкона під ключ, пінопласт, на даний момент, це найбільш економічний вид утеплення балкону. Щоправда, є один нюанс. Цей матеріал може призводити до утворення конденсату. Стеродур. Належить до досить доступних утеплювальних матеріалів. Утеплення балконів за допомогою екструдованого пінополістиролу, має високу ефективність. Цей матеріал – чудовий утеплювач, стійкий до вологи. До того ж він має максимальну густину. Пінополістирол. Більш дорогий вид утеплювального матеріалу, який добре підходить для таких робіт як ремонт балкона під ключ в Києві. При цьому він має ряд переваг: стійкий до вологи, міцний, вогнетривкий. Паробар’єр. Скління і ремонт або ремонт теплого або балкона або лоджії вимагає враховування паробар’єра. Є видом пароізоляції з полімерної плівки. Вона не пропускає вологу. Але слід зазначити, що паробар’єр перешкоджає проникненню безпосередньо пари, а не рідини. Пінофол. Це елемент, що «відбиває» тепло. Виготовляється із щільної алюмінієвої фольги. Мінеральна вата (ізовер). Належить до бюджетного варіанту при утепленні. Для звичайного балкону під ключ її можна використовувати, але якщо ви плануєте приєднати балкон або лоджію до кімнати, то не дає очікуваного результату, оскільки є досить холодним матеріалом. Ремонт і утеплення балконів під ключ не залежить від пори року. Ця процедура може бути проведена за будь-якої погоди. Дуже бажано щоб після закінчення утеплення було зроблено обробку балкона. Так балкон під ключ, лоджія в Києві набуде оновленого, естетичного вигляду.

Внутрішня обшивка балкона важлива складова ремонту балкона під ключ здійснюється тоді, коли завершується етап утеплення балкона (якщо була потреба). Природно, що скління балкона має бути повністю виконане на початок обшивки. Внутрішнє оздоблення балкона здатне надати приміщенню затишку, заховати комунікації, наприклад електропроводку, опалення. Ця послуга здійснюється за допомогою різних сучасних оздоблювальних матеріалів. Їхній асортимент досить широкий. Залежно від вашого бажання, наші спеціалісти можуть виконати обшивку балкона під ключ, лоджії дерев’яною вагонкою, пластиком тощо. Відмінне рішення для обробки балконів під ключ – пластикові панелі ПВХ. Вони виглядають акуратно, стильно, прості та невибагливі у догляді. Такі панелі легко очищати вологою серветкою. І що важливо, вони є екологічно чистим матеріалом. Працюючи з цим матеріалом не утворюється багато пилу. Більш ніж половині випадків ремонту потрібна зовнішня обшивка балкона, лоджії під ключ. У своїй роботі для ремонту та зовнішньої обробки балконів ми вважаємо за краще використовувати сайдинг та оцинковане залізо. Така зовнішня обшивка балкона, лоджії дозволяє уникати тепловтрат, покращує зовнішній вигляд балкона під ключ. Ви можете вибрати будь-який колір сайдінга. Цей матеріал виглядає дуже доглянуто та сучасно. Він одразу ж надає вашому балкону елегантного вигляду. Крім того, сайдинг не вибагливий в експлуатації. Він спокійно переносить температурні перепади, не піддається дії вологи, тривалий час зберігає свій колір. Якщо ви вирішили обшити балкон під ключ сайдингом – телефонуйте, ми будемо раді виконати для вас цей вид робіт.

Якщо над вашим балконом відсутній дах, і ви бажаєте виправити цю незручність, ми вам охоче допоможемо. Дах на балкон під ключ – одна з процедур, що здійснюється одночасно зі склінням. Встановлення даху на балкон є особливо актуальним для мешканців останніх поверхів і для тих, хто проживає в будинку, де балкони зведені в хаотичному порядку і нічим зверху не прикриті. Дах на балкон – монтажна робота, що дозволяє надати вашій квартирі більш естетичного вигляду і зробити балкон затишним приміщенням. Ми завжди готові надати послугу «ремонт балкона під ключ». Наші спеціалісти у Києві знають свою справу і дуже відповідально підходять до роботи. Телефонуйте і отримайте оновлений балкон або лоджію від справжніх професіоналів!

Залишіть заявку
на безкоштовний замір
та консультацію

Будучи нашими постійними клієнтами Ви отримуєте доступ до ексклюзивних пропозицій акцій та знижок.

Узаконити ремонт балкону у Києві

Узаконення балкону в Києві це особлива процедура, яка виконується за допомогою міської влади. Якщо ви вирішили прилаштувати балкон під ключ з нуля на першому поверсі або на висоті, то цю конструкцію бажано узаконити. Одна справа виконати ремонт балкона і зовсім інша – прибудувати новий балкон там де його ніколи не було або ж зробити розширення по підлозі на пів метра і більше. Щоб процес узаконення ремонту і розширення балкону пройшов для вас швидко і приємно – ви можете доручити цю роботу нам. Узаконити ремонт балкону У Києві не складно якщо знаєш процедуру, тому досвідчений юрист впоратися з цим завданням досить швидко.

Ремонт балкона «під ключ» у Києві

Наразі справжньою коштовністю стають житлові квадратні метри. Не всім щастить однаково, але ми можемо поліпшити ситуацію. Якщо ви щасливий власник балкону підключ в Києві, то використовуйте з користю вашу додаткову житлову площу. Наприклад, ми з задоволенням зробимо вам ремонт балкона або навіть надамо послугу «ремонт під ключ». Ідіть і подивіться на свій балкон /strong> прямо зараз. Напевно там гори мотлоху, різні коробки, макулатура, дитячі іграшки, адже все, що шкода було викинути, ви насамперед відправляли на балкон. Даремно, адже тільки подумайте з якою користю можна використовувати цю площу. До того ж, ще й залишивши місце на зберігання ваших речей, тільки в більш практичному вигляді.

Після виконання послуги «ремонт балкона під ключ» ви можете отримати:

– практичний, комфортний і теплий балкон під ключ або лоджію в Києві;

– міні-кабінет для роботи;

– милу їдальню;

– розширена кімната;

– зимовий сад;

– чудова кімната для відпочинку для всієї родини.

Дайте волю вашим фантазіям і розкажіть нам про свої ідеї! Ми, у свою чергу, спроектуємо найкращі рішення для вашого балкона або лоджії.

Що входить до послуги «балкон під ключ»? Це комплексний ремонт з усіма необхідними елементами: заскленням, встановленням даху або козирка, сюди входить утеплення балкону, монтаж меблів та встановлення сушіння для білизни, обшивка та оздоблення внутрішніх стін  балкона, посилення парапету або конструкцій балкона, проводка електричних мереж. Щоб ознайомитися з цією послугою ближче, на нашому сайті ви можете переглянути фото після ремонту балкону в Києві.

Які переваги ховаються послугою «балкон під ключ»? Ви довго шукайте фірму, яка з відповідальністю підійде до ремонту вашого балкона. Роблячи замовлення в нашій фірмі, вам вистачить лише раз розповісти, чого ви хочете, а далі справа залишається за нашими майстрами та фахівцями. Якщо ви хочете зробити цілісний ремонт балкона, то вам варто звернутися до послуги ремонту балкона під ключ в Києві.

На сьогоднішній день, наші майстри виконали велику кількість замовлень з ремонту балкону під ключ в Києві, виходячи з цього, можна зробити висновок, що наша компанія, безумовно, лідирує в даних наданих послуг. Щодня наші майстри відточують свою майстерність, що дозволяє працювати з більш сучасними матеріалами та інструментами.

В Києві досить великий асортимент склопакетів, з усього цього вибору, ми вам допоможемо вибрати найбільш підходящий варіант скління балкона і лоджії. Якщо в ході ремонту балкону ви вирішили склити балкон, то вигідно в Києві, робити ремонт балкона під ключ

При ремонті балкону під ключ віддаватися склінню, це основний елемент ремонту балкону. Якщо, наприклад, зробити винос балкона і потім склити, ви отримаєте збільшений балкон. Це актуально для балконів з невеликими розмірами в Києві.

Балкон – це те, приміщення, яке може втілитися за допомогою ремонту на кухню, офіс або місце відпочинку. Мешканці Києва обирають ремонт балкону під ключ. Комплексний ремонт покращить якість та час виконання ремонтних робіт на балконі.