Балкон як кімната

Поради фахівців з об’єднання лоджії або балкона з квартирою, приєднання до кімнати

Приєднання балкона або лоджії, за порадою фахівців, найкраще починати наприкінці весни або протягом усього літа. Вони пояснюють це тим, що починаючи перепланування в цей період, ви матимете можливість не тільки вирішити різні проблеми в міських структурах, але також ви зможете уникнути всіляких витрат при будівельних роботах. Об’єднання лоджії з кімнатою можна здійснювати самостійно без будь-яких дозволів від різних інстанцій. Для цього слід вибрати варіант, який не торкається несучих стін та каркасу споруди. На самому початку процесу перепланування балкона або лоджії необхідно провести роботи зі скління даного об’єкта. Наступним моментом потрібно буде утеплити стіни, підлогу та стелю приміщення. Також необхідно виконати роботи з утеплення парапету. Після того, як усі роботи з внутрішнього оздоблення зроблено, в готове приміщення необхідно встановити сучасні опалювальні пристрої. Також, для більшого комфорту та зручності, на лоджію чи балкон бажано вивести електрику та вмонтувати додаткові світильники.

У результаті виконаних робіт ваша лоджія у Києві перетворилася на приміщення, яке захищене від шуму вулиць, а також від пилу та негоди. Після цього починаються роботи з об’єднання кухні та лоджії або кімнати та лоджії. Для початку необхідно зробити повний демонтаж дверей та вікна, яке розміщено в отворі між лоджією та об’єктом з’єднання. Після того як отвір звільнений, настає час приступити до внутрішнього оздоблення лоджії. Краще, коли оздоблення лоджії відповідає стилю та інтер’єру приміщення, з яким вона буде поєднана. Також слід зазначити, що в обробку лоджії в деяких випадках можна внести невеликі відмінності, проте для ідеального результату не варто порушувати єдність стилю та дизайну.

Способи використання простору, отриманого в результаті приєднання лоджії до кімнати

Варто зазначити, що використовувати простір, який утворюється в результаті об’єднання лоджії або балкона з квартирою, можна все можливими способами. Все залежить від того, наскільки у власника житлової площі розвинена фантазія і які його вимоги. Крім цього, досить часто дизайн лоджії або балкона безпосередньо залежить від того, поряд із яким приміщенням вони розташовані.

На сьогоднішній день у Києві більшість людей вибирають найменш витратне та найбільш щадне приєднання балкона чи лоджії до квартири. У цьому випадку після проведених робіт залишається перегородка від підвіконня, яку можна дуже вигідно використовувати. Щоб придумати застосування цього елемента, власнику житла необхідно трохи скористатися своєю фантазією або подивитися готові варіанти на спеціалізованих інтернет ресурсах. Використовувати частину стіни, отриману в результаті об’єднання кімнати з балконом або лоджією, можна практично в будь-яких цілях. Наприклад, ви можете зробити невелику спальню для гостей. Тоді «зайва» ділянка стіни буде вигідною для поділу приміщення на зони. Також із отриманого простору легко влаштувати свій окремий кабінет. Для цього вам достатньо додатково відгородити колишню лоджію або балкон від кімнати. У цьому процесі краще використовувати розсувні панелі або звичайну штору, а на отриманому парапеті ви завжди зможете спорудити полички для своїх книг або документів. Крім цього, якщо встановити на колишнє підвіконня різану дошку, ви зможете перетворити отримане приміщення на власну оранжерею, тим більше світла для квітів на цій території буде достатньо. Якщо ваша лоджія об’єдналася з кухнею, її можна використовувати як місце для їдальні, або як окремий куточок для чаювання. У будь-якому випадку, як би ви не обладнали простір, отриманий в результаті приєднання лоджії або балкона до кімнати, ви завжди отримаєте затишне місце для відпочинку.

Безперечно, якщо вам доведеться міняти чи продавати свою квартиру, то вам так чи інакше доведеться звертатися до послуг державних інстанцій для того, щоб відобразити в документах реконструкцію балкона чи лоджії. Звернувшись до фахівців у цій справі, ви зможете вирішити ці проблеми більш легким і вигідним для вас способом. І найголовніше, перед тим як починати у Києві перепланування своєї квартири, ретельно зважте всі позитивні та негативні моменти приєднання балкона чи лоджії до кімнати. Звісно, ​​рішення завжди залишається лише за вами. А наша компанія у свою чергу за потреби допоможе вам провести всі роботи, які пов’язані з об’єднанням балкона або лоджії з квартирою, у Києві ми вважаємося найпрофесійнішою компанією.