Склопакет на балкон

Балкон зі склопакетів у Києві

Практично кожна квартира має балкон або лоджію. І це дуже правильний інженерний хід. Адже городяни, на відміну жителів приватного сектора, позбавлені власного прибудинкового дворика, у якому можна дихати свіжим повітрям, сушити білизну, зберігати речі, що у господарстві. Але сьогодні балкони прийнято засклювати, щоб отримати додаткову площу. На даний момент найбільшого поширення набув балкон зі склопакетів. Поставивши склопакет на балкон, можна отримати такі плюси: збереження тепла у приміщенні, збільшення корисної площі квартири, розширення та покращення функціональності балкона, естетичний зовнішній вигляд. Багато хто запитує: чим відрізняється балкон від лоджії? Балкон – це майданчик, що з одного боку прилягає до зовнішньої стіни та має невисоку (до метра) глуху огорожу. Лоджію ж із трьох боків оточують стіни, а з одного боку – невисока огорожа. Сучасні технології дозволяють склити балкон або лоджію таким чином, щоб отримати додаткове корисне приміщення в квартирі: продовжити кімнату, облаштувати їдальню, кабінет, зону відпочинку і т.д. Одним словом, балкон зі склопакетів – дуже зручне рішення, що відкриває господарям житла безліч можливостей.

Питання зі склінням балкона – складне та відповідальне. Тому що встановити склопакет на балкон у Києві куди складніше і ретельніше, ніж встановити звичайне вікно. У зв’язку з цим лише досвідчений фахівець може виконати подібну роботу дійсно якісно. Так, щоб результат приносив вам тільки радість, а не розчарування послугою.

Наша компанія представлена ​​на ринку будівельних послуг Києва вже багато років. Ми випробували на власному досвіді безліч матеріалів та технологій скління балконів, встановлюючи на них склопакети різного виду. Сьогодні нашим фахівцям добре відомо, чим вас можна порадувати та приємно здивувати. Ми завжди вибираємо оптимальне співвідношення «ціна-якість», щоб запропонувати вам тільки найкраще за гарною вартістю. Наша репутація формувалась роками. Ми дуже дорожимо нею, тому до своєї роботи підходимо відповідально та сумлінно. А вагомий досвід фахівців нашої компанії дає гарантію на бездоганне виконання всіх етапів надання послуги «Балкон зі склопакетів».

У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші технології монтажу, утеплення, внутрішньої та зовнішньої обробки, улаштування гідро- та пароізоляції. Виконуємо різні роботи з облаштування балконів: обшивка стін пластиковими та іншими матеріалами, влаштування теплої підлоги, балкон з виносом, встановлення даху, цегляну кладку, електромонтажні роботи та інше. Для того, щоб вам було зручніше експлуатувати балкон зі склопакетів, ми комплектуємо його відливами, підвіконнями, козирками, москітними сітками, захисними наличниками, жалюзями, різноманітними механізмами для вентиляції. Все залежить від вашого бажання та бюджету.

Встановити склопакети на балкон

Тепер докладніше про те, що таке балкон зі склопакетів. Почнемо з того, що називати склопакетами просто пластикові вікна – не зовсім коректно. Насправді ж, склопакет – це лише один з елементів металопластикового вікна, який представлений склом, розділеним дистанційними рамками і щільно запаяним по торцях. Виходячи з кількості скла полотен, склопакети на балкон, як правило, діляться на однокамерні, двокамерні та трикамерні. Число камер – це кількість повітряних прошарків у склопакеті, а не кількість стекол. Так, скажімо, трикамерний склопакет для балкона складається з чотирьох стекол, розділених трьома дистанційними рамками. Який склопакет на балкон підійде саме у вашому випадку, вирішувати, безпосередньо вам. Тут важливо зважати на кліматичні умови місця проживання. Жителям Києва найоптимальніше вибирати двокамерний склопакет на балкон. Він, в середньому, на 30% тепліший за однокамерний. Відповідно, це тягне за собою економію на електриці та опаленні. Крім цього, балкон зі склопакетів у Києві подарує вам справді естетичне задоволення. Він буде і теплим, і затишним, і містким! Візьміть незасклений балкон. Хіба можна вийти на нього в холоди та морози? А наскільки прохолодніше через нього у квартирі! Виходить, що незасклений балкон використовується тільки в теплу пору року. Взимку від нього більше шкоди. Варто лише поставити склопакет на балкон та ситуація повністю змінюється. Ви отримуєте тепле приміщення, яке служитиме вам цілий рік. Навіть якщо ви вирішите залишити балкон просто балконом, не роблячи його кімнатою, їдальнею, кабінетом і т.д., тільки уявіть, скільки він вам принесе користі. Тут можна зберігати закатку, різні речі, інструменти в акуратненьких шафках, що не захаращують просторах. Будь-якої миті, навіть у найморозніший день, на такий балкон буде комфортно вийти, щоб взяти потрібну річ або розвісити білизну.

Дзвоніть за вказаними на сайті телефонами, і ми оперативно надамо вам послугу «балкон зі склопакетів».