Утеплення балкону та лоджії Київ

Більшість мешканців Києва помилково вважають, що для переобладнання балкона чи лоджії у додаткове тепле приміщення достатньо лише встановити вікна. Але втрати тепла в такому разі залишаться, як і раніше, досить високими, тому що тут потрібен комплексний підхід.

Балкон може стати додатковим комфортним та затишним приміщенням, де навіть у холодну пору буде комфортною температура, тільки коли він буде утеплений правильним чином. Утеплення балкона або лоджії потрібно виконувати з обов’язковим застосуванням пожежобезпечних матеріалів, таких як утеплювач на основі базальтової або кам’яної вати з додатковим використанням пароізоляції з фольги.

Утеплення лоджії та утеплення балкона в Києві залежить від значної кількості факторів, у зв’язку з чим, у певних випадках зробити з подібного приміщення затишну та теплу кімнату буде дуже проблематичним. Наприклад, коли на лоджії чи балконі встановлено скління з «алюмінію» – то утеплення у такій ситуації буде дуже нераціонально, оскільки складно виконувати необхідні роботи. А от коли на балкон або лоджію встановлено ПВХ-склиння, то кінцева мета буде набагато швидше досягнута.

Що включає процес утеплення балконів і лоджій? Під час робіт слід уважно простежити, щоб були закладені всі щілини, та герметизовані стики та шви, з метою недопущення витоку тепла. Потім ізолюють холодні поверхні. До роботи з утеплення потрібно відповідально віднестись, оскільки навіть коли застосовуються якісні хороші матеріали, правильно виконується технологія утеплення, то в зимовий період температура на балконі або лоджії буде в середньому нижчою на 1-2 градуси. В основному утеплення балконів у Києві виконується з використанням пінопласту, пінополістиролу, стеродуру, паробор’єру, пінофолу, а також мінеральної вати (ізовера). Ця група матеріалів має здатність до покращення теплових характеристик приміщення, а також здатність забезпечувати високі звукоізоляційні якості.

Пінопласт стирольний є однорідною речовиною, білого кольору, структура якої складається з кульок, склеєних між собою, він не має запаху, на дотик пружний. Утеплення балкона пінопластом – це найпоширеніший спосіб утеплити балкон. На сьогоднішній день пінопласт є одним з найбільш економічних видів утеплення, хоча має один нюанс, який полягає в тому, що цей матеріал здатний утворити конденсат. Стиродур являє собою плити, що мають зелений колір, виконані з екструдованого твердого пінополістиролу виробленого німецьким концерном BASF у складі яких відсутні фреони. Цей матеріал коштує дорожче, що робить утеплення балкона більш накладним, тому простіше застосувати пінопласт більшої ширини. Стиродур має чудові теплоізоляційні характеристики, високу міцність при стисканні, а також дуже незначне поглинання вологи. Зазвичай цей матеріал у Києві продається в плитах із замками, що дозволяє виконати утеплення балкона більш якісно, ​​щільно зістикувавши плити. Він є важкозаймистим матеріалом, що регулярно проходить перевірки контролю якості. Через свої унікальні якості Styrodur використовується в різних галузях будівельної індустрії, оскільки відноситься до найбільш доступних матеріалів для утеплення. Утеплення балконів за допомогою екструдованого пінополістиролу, найбільш ефективний спосіб, оскільки такий матеріал чудовий вологостійкий утеплювач, що має максимальну щільність.

Утеплення балкона у Києві Пінополістиролом. (Спінений полістирол ПСВ, EPS) являє собою новий екологічний та довговічний матеріал. Він дає можливість забезпечити хорошу тілоізоляцію, звукоізоляцію, а також високу пожежну безпеку (ПСВ-С). Пінополістирол є справді незамінним будівельним матеріалом, що застосовується в утепленні підземних частин різних споруд та будівель, стін підвалів, фундаментів, цокольних поверхів. Його використовують у тих місцях, де застосування інших видів теплоізоляції неможливе через капілярного підйому грунтових вод, і оберігає від шкідливого впливу навколишнього середовища гідроізоляцію. Пінополістирол – один з найдорожчих утеплювальних видів матеріалу, що має цілу низку таких переваг, як стійкість до вологи, міцність, вогнетривкість, а значить утеплення балкона цим матеріалом матиме вищу вартість.

Паробар’єр – це обов’язковий елемент утеплення лоджії. На балкон паробальєр встановлюють не завжди. Це пароізоляція з полімерної плівки, призначена для створення захисного шару зсередини теплоізоляції в підпокрівельному просторі плоских і скатних покрівель, для створення паронепроникного шару всередині теплоізоляції, коли є внутрішнє утеплення у зовнішніх стін будівлі. Паробар’єр оберігає утеплювач від влучення в нього вологості. Паробар’єр не дозволяє проникати безпосередньо пару, але не рідини. У Києві паробар’єр для утеплення балкона найзручніше купувати на будівельному ринку або в будівельному гіпермаркеті. Головне, щоб продаж йшов по метрах на «відріз». Пенофенол – це комбінований матеріал, що є шаром спіненого поліетилену, покритого високоякісною алюмінієвою фольгою з однієї або двох сторін, легкий і гнучкий, екологічно чистий. Пінофенол, маючи тонкий шар у кілька міліметрів, має високий опір теплопередачі, така якість викликана його низьким коефіцієнтом теплопровідності, через велику кількість замкнутих пір і досить високу здатність до відображення полірованої алюмінієвої фольги. Цей матеріал добре підходить для таких робіт як утеплення балкона і часто застосовується для утеплення лоджії. Унікальні якості такого матеріалу дають можливість досить широко застосовувати його в конструкціях перегородок, стін, підлог, дахів, підлог як утеплювач. Пінофол добре підходить для таких робіт як утеплення балкона. Пінофол продається на складах та в будівельних магазинах Києва. (ISOVER) є особливим матеріалом, що застосовується в будівництві практично будь-яких споруд, будівель Києва, а також приміщень у ролі теплоізоляційного матеріалу. Утеплення балкона мінеральною ватою дуже зручне, оскільки вату легко укласти в важкодоступні місця.

Певні види ізовера використовуються для звукоізоляції у ролі вітрозахисних матеріалів, а також при ізоляції інженерного обладнання та технічних комунікацій. Такий матеріал відносять до економічного утеплення, хоча він не дає очікуваного результату, оскільки насправді належить до досить холодних матеріалів.

Роботи з утеплення балконів у Києві не залежать від пори року, їх проводять цілий рік. Важливо, щоб після утеплення, було проведено оздоблення балкона або лоджії, що дозволить придбати їм оновлений та естетичний, а також гарний зовнішній вигляд. Утеплення найчастіше є найважливішою частиною в ремонті балкона та лоджії під ключ. Кількість утеплювача має бути оптимальною. На балкон, що не опалюється, зазвичай досить укласти один шар утеплювача, а на опалювану лоджію – два шари спеціальних, більш дорогих утеплювачів. Утеплення балкона та лоджії забезпечить вам також утеплення всієї квартири. Пінопласт або мінеральна вата добре виконують свою функцію утеплювачів, а герметизація всіх щілин не допускає розсіювання тепла назовні.

Утеплити стандартний балкон та лоджію

Стандартний балкон – це холодний балкон, тобто балкон, який не має опалення. Такий балкон, як правило, утеплюється пінопластом. Купувати та встановлювати більш «потужні» та дорогі утеплювачі на такий балкон та лоджію не доцільно. Площа вікон (склопакетів) така велика, що без влаштування опалювальних приладів балкон все одно буде холодним. Витрачати великі гроші на «особливе» утеплення такого балкона та лоджії не має сенсу, т.к. після певної норми такі заходи не підвищать температуру і на 1 градус. Стандартний балкон герметизується за допомогою спеціальної плівки – гідробар’єру, шви та стики майстер пропеніт, після чого здійснюється утеплення балкона та лоджії.

Утеплити опалювану лоджію, «теплий балкон»

Якщо ви плануєте приєднання балкона до квартири або хочете мати опалювану лоджію, то утеплення необхідно робити професійно. Неправильний розрахунок може призвести до того, що в зимовий період все приміщення вихолоджуватиметься. Утеплення балкона та лоджії з розрахунку на подальше опалення проводять після встановлення гідроізоляції. Утеплення таких «теплих» балкона та лоджії роблять за допомогою ізолону, пінофолу та екструдованого пінополісиролу, виходячи з особливостей даного балкона та лоджії. Такі матеріали забезпечать чудове утеплення лоджії та балкона, збережуть тепло набагато краще, іноді до 10 разів ефективніше за звичайні.

Професійне утеплення балкона та лоджії в Києві

Ви вже, звичайно, зрозуміли, що утеплення балкона та лоджії – питання серйозне, і довірити утеплення слід лише професіоналам. Наша компанія вже багато років здійснює утеплення лоджій та балконів у Києві, враховуючи наші кліматичні умови та ваші побажання.