Обшивка балкону деревом

Обшивка балкона деревом, дерев’яною вагонкою у Києві.

У сучасній столиці України багато людей обшивають вагонкою з дерева свої балкони та лоджії, які засклені металопластиковими або дерев’яними вікнами. Вагонка – це дошка, яка різна за своїми розмірами. Як правило, застосовують вагонку з дерева для декоративного оздоблення балкона або лоджії. Адже завдяки цьому матеріалу поверхню будь-якого приміщення можна легко зробити більш красивою та сучасною. Також вагонка забезпечує в приміщення хорошу вентиляцію і служить як міцне і надійне кріплення. Виготовляється цей матеріал з різноманітних пород дерев. Найчастіше для виготовлення вагонки використовують сосну, дуб або вільху.

Зараз на сучасному ринку у Києві існує досить різноманітний асортимент матеріалу для обшивки балконів та лоджій вагонкою із дерева. Також зараз можна легко підібрати необхідні при обробці приміщення додаткові елементи, такі як штапики, плінтуса і рейки. Саме завдяки цим деталям можна надати поверхні обробки більш досконалий та закінчений вигляд. Вагонкою з дерева на балконі або лоджії можна обшити всі стіни, стелю та укоси, якщо вони є. Вибирати спосіб обшивки можна за своїми особистими вимогами та смаками. Варто зазначити, що дошки при обшивці приміщення можна розташовувати не тільки в різних напрямках, а й комбінувати їх. Крім цього на балконі або лоджії досить легко проводити роботи з покриття для підлоги з дерева. Для того, щоб вирівняти і підняти горизонтальну поверхню підлоги на необхідну висоту, більшість фахівців використовують лаги з дерев’яного бруса. Надалі на них настилається ДСП і ОСВ – плити. Також на лаги можна закріпити спеціальні дошки для підлоги. Щоб підлога на балконі або лоджії була теплою, її можна легко утеплити за допомогою пінопласту, мінеральної вати або пінополістиролу. Як правило, утеплювачем заповнюється вільний простір, який утворився між лагами та покриттям для підлоги.

При обшивці стін на балконі та лоджії вагонка з дерева прикріплюється до стін приміщення або її можна встановити за допомогою спеціального каркасу з дерев’яного бруса. Також за необхідності можна зробити комбінацію з цих двох способів кріплення.

Як виконується обробка балконів і лоджій дерев’яною вагонкою в Києві

У тих випадках, коли виконуються роботи з внутрішньої обшивки балкона або лоджії, майстри насамперед виконують повний монтаж підлоги. Після цього вони ставлять на підлогу стіни таким чином, щоб у вертикальному положенні були рівними. Як правило, для більш точного та правильного монтажу фахівці використовують виска. Адже саме це пристосування дає можливість виставити стіни в потрібному напрямку. Це важливо, завдяки рівним стінам стики виглядають красиво і без будь-яких клинів. Також майстри стежать за тим, щоб кути між стінами були прямими та рівними, якщо за проектом не задумано інше просторове розташування. Завершує формування внутрішньої поверхні балкона правильно встановлена ​​в горизонтальній площині стеля.

Коли внутрішня поверхня готова, фахівці розпочинають монтаж вагонки з дерева. Для цього вони використовують спеціальні кріплення, а також застосовують саморізи та цвяхи. Як правило, при використанні кляймерів всі кріплення панелей виходять прихованими. Крім цього, застосовуючи цей пристрій, на поверхні вагонки з дерева немає жодних видимих ​​пошкоджень. У тих місцях, де кляймер не може допомогти, деталі кріпляться за допомогою цвяхів і шурупів. Найчастіше ці кріплення використовуються при встановленні рейок, плінтусів, а також внутрішніх та зовнішніх куточків.

Облицювання балконів за допомогою дерев’яної вагонки – замовити у місті Києві

На сьогоднішній день за технологією утеплення стель та стін на балконі чи лоджії відбувається лише після повного монтажу каркасу. Далі встановлюється гідробар’єр, після чого кріпиться утеплювач, а потім під вагонку з дерева монтується спеціальний паровий бар’єр. Завдяки таким пристосуванням утеплювач буде захищений від влучення вологи як зовні, так і зсередини. І саме це дає можливість використовувати свої теплоізоляційні властивості в повній мірі. Варто також відзначити, що у разі відсутності парового бар’єру на поверхні дерева часто заводиться грибок. І внаслідок цього дерево починає псуватись і прогнивати, а надалі відбувається повне руйнування дерев’яних деталей. Зрозуміло, що користуватись приміщенням, де завелася пліснява – не лише неприємно, а й шкідливо для здоров’я.

Окрім іншого, під обшивкою можна досить просто сховати всю необхідну електричну проводку. Це необхідно в тих випадках, коли на балконі або лоджії за проектом передбачені вмикачі та розетки. Для того, щоб зробити отвори під ці елементи, багато фахівців використовують коронки. І тільки після того, як всі необхідні роз’єми зроблені, на обшивку вагонки з дерева кріпляться розетки та вимикачі. Після того, як усі роботи з монтажу обшивки закінчені, дерево можна пофарбувати за допомогою спеціального лаку та оліфи. Робити це краще таким чином, щоб зрештою було повністю видно структуру дерева. Крім цього вагонку з дерева можна покрити будь-яким іншим кольором фарби або залишити її в природному вигляді.

Пропонуємо мешканцям Києва замовити у нас облицювання балкона, лоджії з використанням дерев’яної вагонки!