Об’єднання лоджії та балкону з квартирою у Києві

Об’єднання лоджії та балкону з квартирою – це можливість суттєвого збільшення житлової площі, що особливо важливо для однокімнатних квартир, яких так багато у Києві. Лоджію або великий балкон можна легко переобладнати в окрему кімнату, зробити кабінет, дитячу, літню спальню, тренажерний зал та інше. Як варіант можна розглянути можливість встановити підлогу з підігрівом. Крім того, в нове приміщення потрібно провести світло, змонтувати шафи або стільницю – і ви вже користуєтеся всіма перевагами збільшеного простору своєї квартири.

Об’єднання лоджії з кімнатою – це просто

Сучасні технології дозволяють зробити процес поєднання балкона або лоджії з квартирою швидким та зручним. Починається робота з приєднання лоджії до кімнати з установки скління. Лоджія тепер буде частиною кімнати, її необхідно якісно засклити металопластиковими вікнами з подвійними склопакетами та енергозберігаючим покриттям. При вимірі скління лоджії або балкона майстер повинен розрахувати місце для достатнього утеплення і для обшивки. Проте слід зазначити, що «зайвого» відступати не вигідно, оскільки зайві розширювачі – це додаткові недоцільні витрати, у своїй зменшуються світлові отвори. Ми рекомендуємо замовляти скло лоджії в комплексі з іншими роботами, це забезпечить вам економію при збереженні високої якості. Наступний етап – це гідроізоляція балкона або лоджії, їх утеплення та пароізоляція. Утеплення лоджії та балкона при об’єднанні лоджії з кімнатою проводять з використанням пінопласту високої щільності, пінополістиролу, фольгованого ізолону. Утеплення лоджії або балкона має бути продумано максимально ефективно, адже від цього залежатиме температурний комфорт у новій кімнаті. Далі виконуються роботи зі встановлення опалення на лоджії або балконі. Справа в тому, що тепер площа вікон значно зросла, отже тепловтрати теж збільшилася. Щоб компенсувати це збільшення, або навіть зробити ваше приміщення ще теплішим, ніж раніше, лоджію або балкон, а також всю кімнату потрібно добре обігріти в холодну пору року. Для цього можна встановити додатковий потужний радіатор опалення. Стару батарею можна перенести під вікна, але тепла старої батареї тепер не вистачатиме. Тут можливі такі варіанти: або встановити нову більш потужну батарею, або встановити додаткову батарею опалення, залишаючи на місці або перенісши старий радіатор. Можна також піти шляхом встановлення теплої підлоги (водяної або електричної). Крім цього, можна передбачити на лоджії та балконі монтаж електричних опалювальних приладів на ті випадки, коли опалення працює не регулярно. Можна рекомендувати опалювальний конвектор. Після утеплення можна приступати до такої роботи, як внутрішнє оздоблення лоджії або балкона. Тут рекомендується використовувати як пластик, так і гіпсокартон. Стільниця повинна монтуватися на початку робіт з обробки, а лоджії, шафи, тумби та інші меблі на балкон – після їх закінчення.

Замовити приєднання лоджії та балкону до кімнати в Києві

Поєднання балконів та лоджій з квартирою, як і всі інші різновиди ремонту балконів та лоджій – основна спеціалізація нашої компанії. За роки роботи у Києві ми поєднали з квартирою багато балконів та лоджій, отримавши багатий досвід та сприйнявши нові ідеї. Телефонуйте, і замовте приєднання балкона та лоджії до кімнати у найкращих фахівців у Києві!