Прилаштувати балкон

Пристроїти балкон Київ, будівництво балкону з нуля. Прибудова балконів

Що таке прибудова балкона і для чого вона знає кожен. Однак не всі знають, як саме виконується прибудова нового балкона, і наскільки корисною може бути додаткова площа. Ви мешкаєте у місті Києві, проте у вашому будинку немає жодного балкона? А може, один балкон у вас уже є, але ви вирішили додатково прилаштувати другий балкон? Ви дуже хочете мати у своєму розпорядженні зручне місце для сушіння білизни або додаткову площу для зберігання якихось речей, проте у вас немає власного балкона? Наша компанія охоче допоможе вам прилаштувати балкон у місті Києві!

Що таке балкон? Найчастіше балкон – це обгороджений зовнішній майданчик, що примикає до капітальної стіни. Варто відзначити, що балкон також буває і всередині приміщення, але в цьому випадку правильна назва буде вже «лоджія». Зазвичай будівництво балкона в Києві проводиться як у висотних, так і в приватних будинках. Такі балкони цікаві в плані свого дизайну, а також дуже зручні і практичні. Майданчики балконів можуть бути різними: дерев’яними, металевими, бетонними, скляними і так далі. Закріплюватися вони можуть різними способами. Наприклад, майданчик балкона може стояти на стовпах, консольно затискатися в капітальній стіні, або може бути підвішена. Найчастіше форма балконного майданчика є прямокутною, але може бути і інший: трапеція, овал, трикутник, півколо. Безумовно, форма будь-якого балкона має бути функціональною, зручною для експлуатації та безпечною.

Будівництво балкону у місті Києві у приватному будинку дозволить втілити у життя будь-які ваші фантазії та ідеї. Балкон – це маса можливостей. Ми можемо упорядкувати його як місце відпочинку чи місце роботи. Також можна встановити на балконі великі місткі шафи, зробити квітники, поставити на балконі стільницю, тумбу або інші меблі. Найголовніше – це вид з балкона та його інтер’єр, який постійно радують ваше око. Ваш балкон у місті Києві можуть прикрашати або гарний кахель, або натуральний камінь, дерев’яні різьблені або надійні ковані грати. Прибудова балконів з нуля – справа неймовірно відповідальна. Такий вид робіт може виконати лише досвідчений професіонал – експериментам тут не місце!

Будівництво балконів на дачі у Києві

Балкон може не тільки вигідно прикрасити вашу оселю. Також балкон може зробити ваш відпочинок на дачі різноманітнішим та приємнішим. Якщо ви вирішили збільшити і розширити свій дачний будинок у місті Києві, тобто прибудувати балкон, то в майбутньому розташуванні балкона можуть бути різні варіанти. Вихід на балкон можна зробити в капітальній стіні, або можна для прибудови балкона розширити проріз одного з вікон, і так далі. Як бачите, варіанти є і спільно з нами ви можете підібрати саме той, який найбільше підходить для вашого випадку.

Насамперед, замислюючись про будівництво нового балкона в місті Києві, необхідно визначити, для чого вам знадобиться цей балкон. Саме з цього треба розпочинати. А потім, враховуючи його майбутнє призначення, необхідно буде вибирати розміри балкона, його конструкцію та місце. Балкон, наприклад, може оперізувати весь ваш будинок, або тільки частину будинку, або бути дуже маленьким, тобто таким, що зможе вийти на нього лише одна людина. Функції сучасного балкона також можуть істотно відрізнятися. Для когось балкон – це лише місце для куріння, для когось – це відмінне місце зберігання речей, а для когось ще – це місце для занять спортом на свіжому повітрі вранці. Нині багато людей засклюють та обшивають балкони, при цьому збільшуючи та розширюючи, таким чином, свою житлову площу у місті Києві. Варто пам’ятати, що розширення балкона можна виконати шляхом прибудови нового балкона до старого. Насамперед, щоб прибудувати новий балкон, потрібно зробити низку різноманітних будівельних робіт. Наша компанія пропонує своїм клієнтам у місті Києві таку зручну комплексну послугу, як «прилаштувати балкон під ключ». Відповідно, всі ремонтні роботи у місті Києві з будівництва балкону наша компанія повністю бере на себе та відповідає за кінцевий результат, який ви отримаєте.

Будівництво балконів у місті Києві на першому та другому поверсі

Якщо ви постійно мешкаєте у місті Києві у приватному будинку, то на будь-якому поверсі, включаючи перший, можете влаштувати балкон. У тому випадку, якщо ви хочете влаштувати балкон у місті Києві на першому поверсі свого багатоповерхового будинку, то вам обов’язково знадобиться оформити всі необхідні документи. Чимало мешканців міста Києва вже скористалися цією послугою і тепер є задоволеними господарями додаткових житлових метрів. Іноді, крім балкона, господар квартири на першому поверсі мріє ще й про власний льох. У такому випадку ми пропонуємо такий варіант: з цегли викладаються від землі до поверху стіни на фундаменті, і робиться майданчик балкона з люком, який потім добре утеплюється. От і все. Якщо це просто балкон, то майданчик ми можемо змонтувати з бетонною основою в землі на стовпах.

Якщо вам потрібен окремий вхід на поверх, то вбудований балкон може для вас служити сходовим майданчиком. Досить часто у місті Києві цей варіант будівництва балкона замовляють при повному переобладнанні квартири під офіс. Таким чином, прибудований балкон для зручності оснащуватиметься маленькими сходами. Балкони, прибудовані на перших поверхах, можуть бути підставою для навісу для веранди або вхідних дверей.

Прибудова та дах на балконі у місті Києві

Якщо ви хочете влаштувати балкон, необхідно пам’ятати про те, що в багатьох випадках потрібно робити дах. Якщо над вами не буде ніякої іншої балконної плити, яка була б дахом для прибудови балкона, то для надійного захисту від дощу та сонця на балконі ми можемо змонтувати дах. Дах на балкон знадобиться ще й засклення цього балкона. Щоб зробити якісний дах на новий балкон, фахівці можуть встановити окремі стіни, наприклад, бічні ажурні або суцільні. Зателефонуйте нам, і ви зможете отримати найповнішу інформацію досвідчених фахівців, для яких у Києві будівництво балконів – це улюблена професія. Замовляйте вже сьогодні таку послугу, як «прилаштувати балкон у Києві» у справжніх професіоналів своєї справи!