Французький балкон Київ,  французькі балкони під ключ у Києві

Що таке французький балкон

Французький балкон у Києві став дуже популярним явищем. Французький балкон під ключ за ціною коштує приблизно однаково з класичним балконом, де вікна стоять зверху, а нижня частина зашита пластиком. Замовити французький балкон можна в багатьох місцях, але далеко не кожна фірма може похвалитися професіоналізмом і довести свій досвід прикладом безлічі виконаних найскладніших французьких балконів під ключ. Звертаючись до нас, клієнт гарантовано отримує французький балкон у Києві за прийнятною ціною та з високою якістю.

Яким буває сучасний французький балкон?

Французький балкон, французьке скління – це скління, яке виготовляється від підлоги до стелі. Сучасні віконні технології дозволяють робити таке скління, коли французький балкон виглядає красиво і цілком надійний. Сьогодні французьке скління входить у моду, французьких балконів у Києві замовляють дедалі більше. Це пов’язано з тенденціями моди, з новизною, гарним стилем та простотою такого рішення. Ціна на французький балкон у Києві приблизно дорівнює ціні каркасного балкона.

Чому французьке скління? У чому переваги?

Французький балкон виробляється у заводських умовах, а потім встановлюється на місці. На французьке скління гарантують 5 років. Пластиковий профіль французького балкона розрахований на тривалу службу (до 50 років). Французький балкон виглядає дуже стильно та сучасно, всі його елементи витримані в одному стилі (вікна та нижня частина). Дуже зручно те, що французьке скління можна робити прозорим до самої підлоги, причому при бажанні замовника можна наклеїти тонувальну і навіть дзеркальну плівку. Хочемо також відзначити, що французький балкон можна зробити швидше звичайного за рахунок того, що етап зварювання та зовнішньої обшивки тут не потрібен, внутрішньої обшивки також менше. Французький балкон – це ощадливо! Вам не потрібно платити за зварювальні роботи, за зовнішнє облицювання та внутрішню обшивку балкона під вікнами. Крім цього ви заощаджуєте два дні (вважаємо день зварювання та день обшивки).

У Києві багато «хрущовок», де досить маленька ширина плити балкона, багато цегляних будинків, що мають довгі та вузькі лоджії. При звичайній обшивці балкон або лоджія, звичайно, звузяться ще більше (за рахунок каркасу та облицювання). У таких випадках можна замовити балкон або лоджію з розширенням, але це додаткові витрати. Слід зважити на той момент, що розшириться тільки верхня частина балкона (за рівнем вікон), нижня частина залишиться колишньою. У таких випадках можуть допомогти французький балкон або французька лоджія! Французький балкон та французька лоджія допомагають економити дорогоцінні сантиметри ширини приміщення.

Французький балкон у Києві – це надійно

Металопластикові вікна та металопластикові конструкції спеціально призначаються для таких варіантів, як французьке скління. Вже під час виробництва та монтажу такі металопластикові конструкції робляться з армуванням та спеціальними підсилювачами. Можете бути спокійні – французький балкон або французька лоджія будуть додатково посилені та надійно закріплені в підлогу, стелю, стіни будинку, що несуть.

Французький балкон та французька лоджія «під ключ»

Наша фірма має багатий досвід із французького скління у Києві. Ми робимо французький балкон і французьку лоджію від початку до кінця. Зрозуміло, що балкон вимагатиме також внутрішньої обшивки. Дуже зручно, коли одна фірма робить балкон ВІД та ДО та відповідає в цілому за кінцевий результат. Це обумовлено безліччю тонкощів, які слід враховувати ще за виміру французького скління. Слід відразу передбачити місця для обшивки стелі, висоту майбутньої підлоги, достатню відстань для внутрішньої обшивки задньої стінки, можливість зручного відкривання вікон на 180 градусів після виробництва внутрішнього облицювання. Якщо ж інші горе-майстри залишають про всяк випадок скрізь по 2 розширювачі (це найдорожчий профіль), то в результаті сума замовлення може збільшитися щонайменше на 2000 гривень, та ще й при цьому вікна будуть звужені, що небажано. Наші майстри визначать, де потрібно ставити додаткові профілі (розширювачі), а де краще обходитися без них. Зазвичай французький балкон або французька лоджія виробляються без зварювання та з мінімумом додаткових профілів.

Замовити французький балкон та французьке скління у Києві за гарною ціною

Наша фірма здійснює професійний підхід до такого виду робіт, як французьке скління, французький балкон під ключ, французька лоджія під ключ. Ми маємо багатий досвід із французького скління, французькі балкони нашого виробництва прикрашають фасади багатьох будинків міста Києва.

Дзвоніть та дізнайтесь ціну (вартість) вашого французького балкона!

Якщо ви бажаєте не просто замовити скління, а виконати французький балкон у Києві від початку і до завершення – просто зверніться до нас. Наші майстри виконують стяжку підлоги на французький балкон, влаштування теплої підлоги з електро підігрівом, водяним підігрівом, обшивають стіни французького балкона всіма видами матеріалів. Бажаєте пластик? Гіпсокартон? Штукатурку? Все що завгодно! Також світло, розетки, лампочки, виведення батарей опалення та навіть шафи та тумби!

Замовте французький балкон із розширенням у Києві. Виконавши французький балкон під ключ із розширенням ви зможете розмістити на ньому стільці та стіл, що дозволить насолоджуватися виглядом з вікна комфортніше. Французькі балкони з розширенням виконують наші досвідчені спеціалісти. Майстер замірник надасть вам докладну схему каркасу.