Обшивка балкону, обробка лоджії в Києві

Оптимальним варіантом для внутрішнього облицювання балкона буде обшивка пластиком. Пластик – найзручніший матеріал завдяки своїй високій стійкості до перепадів температур та впливу вологи. Пластикова обшивка виконується у двох видах: обшивка балкона безшовними пластиковими панелями та облицювання балкона пластиковою вагонкою. Найбільш популярні у киян безшовні пластикові панелі. Така обшивка балкона може бути найрізноманітнішого забарвлення (під дерево, дикий камінь, мармур, квіти, венеціанську штукатурку тощо). При обробці балкона пластиком не утворюється пил і виконується така робота всього за 2-3 дні. Наша фірма виконує такі роботи, як обшивка пластиком балконів та лоджій у Києві «під ключ». Вам завжди буде запропоновано велику палітру забарвлення пластику, яка завжди поповнюється останніми новинками! Наші майстри привозять обраний вами пластик та інші матеріали прямо зі складів та піднімають його на поверх. Попередньо пластик нарізається за розміром, для більшої економії матеріалу. Облицювання балкона та лоджії пластиком під ключ заощадить і ваш час, і ваші гроші. Телефонуйте, та замовте обшивку балкона пластиком у Києві прямо зараз!

Обшивка балконів та лоджій вагонкою в Києві

Обшивка балкона та лоджії пластиковою вагонкою обійдеться вам трохи дешевше, за рахунок того, що сама пластикова вагонка у закупівлі коштує менше. Вагонка відрізняється від безшовного пластику тим, що має рельєфний вигляд. Пластикова вагонка також більш тонка, ніж безшовний пластик, тому ми все ж рекомендуємо обшити балкон безшовними пластиковими панелями.

Обшивка балконів та лоджій гіпсокартоном у Києві

Обшивка балконів та лоджій за допомогою гіпсокартону може проводитися в тих випадках, якщо приміщення планується опалювати. Наприклад, ви хочете мати теплий балкон або лоджію, об’єднану з квартирою. Обшивка балкона та лоджії гіпсокартоном проходить за тим же принципом, що й оздоблення в інших приміщеннях. Обшивка теплого балкона гіпсокартоном починається з гідроізоляції. Наступний етап – утеплення та пароізоляція балкона, потім проходить монтаж каркасу та облицювання балкона гіпсокартоном.

Настил підлоги на балконі в Києві

Підлога на балконі та лоджії за сучасними технологіями виконується з дерев’яних будівельних плит, (чи ДСП ОСБ плити). Настил підлоги на балконі та лоджії повинен проводитися до початку обшивки. Настил підлоги на балконі та лоджії проходить у такій послідовності:

 1. Монтаж лаг, зміцнення лаг
 2. Утеплення підлоги (якщо вона потрібна)
 3. Монтаж підлоги (монтаж OSB або ДСП плит)
 4. Настил лінолеуму (відбувається після обшивки балкона пластиком)

Якщо ви плануєте об’єднання лоджії з квартирою, або робите «теплий балкон», то можна як варіант зробити монтаж опалювальних підлог (водяних або електричних). У будь-яких випадках, підлога на балконі та лоджії має бути виконана з дотриманням технології та акуратно, адже хоча підлога отримує високі навантаження, підлоги на балконі та лоджії ми хочемо мати довговічні. Замовити професійний монтаж та утеплення підлоги на балконі та лоджії ви можете, звернувшись до нашої фірми.

Замовити обшивку балкону в Києві

Ось уже багато років нашою фірмою задаються високі стандарти якості обшивки балкона та лоджії у Києві. За ці роки наші майстри виконали понад тисячу замовлень на внутрішнє оздоблення балконів та лоджій пластиком. Накопичений досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати такі роботи, як обшивка балкона та лоджії, утеплення балкона, підлоговий настил на балконі та лоджії з високою якістю, в короткий термін і за доступними цінами. Телефонуйте, та замовте послугу «внутрішнє облицювання балкона та лоджії» у Києві.

Зовнішня обшивка балкона Київ

Зовнішня обшивка балконів та лоджій проводиться панелями вінілового сайдингу. Зовнішня обшивка сайдингом є оптимальною для балкона ілоджії. На відміну від заліза сайдинг не нагрівається влітку і не промерзає в холодний період. Зовнішня обшивка балкона сайдингом надає всій конструкції сучасного та акуратного вигляду. Зовнішня обшивка балкона та лоджії повинна проходити до етапу встановлення вікон, але якщо ви пропустили цей момент, наші майстри зможуть допомогти вам і в цьому випадку.

Які ж переваги зовнішньої обшивки балкона сайдингом?

 • Сайдинг має високу стійкість до широкого спектру зовнішніх впливів, таких як підвищена вологість, сонячні промені, температурні дії
 • сайдинг цілком стійкий до корозії
 • сайдинг витримує перепади температури від +50 до -50 градусів
 • сайдинг екологічно чистий, не є алергеном, не горючий.
 • сайдинг високостійкий до механічних пошкоджень;
 • сайдінг має ефект дихання обшивки – відведення
 • конденсату з внутрішньої сторони панелей
 • сайдинг здатний зберігати початкове забарвлення та форму до 50 років
 • сайдинг простий у монтажі та зручний при експлуатації

Замовити обшивку балконів та лоджій сайдингом у Києві

Зробити замовлення на виробництво зовнішнього та внутрішнього облицювання балкона або лоджії у Києві ви можете за вказаними на сайті телефонами. Доставка матеріалів та зовнішнє облицювання балкона сайдингом буде зроблена досвідченими майстрами всього за один день! Доставка матеріалів та якісне внутрішнє оздоблення балкона пластиком, настил підлоги та утеплення відбувається за два – чотири дні! Поспішайте зробити замовлення на зовнішнє та внутрішнє оздоблення балкона та лоджії у найкращих фахівців Києва!