Ремонт балконів

Okno-balkon.kiev.ua здійснює ремонт балкона та лоджії по Києву та області.

Ремонт лоджій та балконів дозволяє не лише надати їм сучасного доглянутого вигляду, а й реалізувати практично будь-які оформлювальні та дизайнерські задуми. Можна облаштувати оранжерею чи зимовий сад, зробити робочий кабінет чи літню спальню, ігрову зону чи тренажерний міні-зал. Перелік виконуваних робіт визначається відповідно до проекту та залежить від вимог, які пред’являються клієнтом до кінцевого результату. Найбільш популярні послуги:

  • Засклення з використанням пластикових або алюмінієвих рам: тепле, холодне або напівтепле. При виборі враховуються не лише вимоги до мікроклімату, але також освітленість приміщення, його поточна теплоізоляція та кількість корисного простору.
  • Утеплення за допомогою пінофолу, мінеральної вати чи пінопласту. Завдання полягає у створенні максимально комфортного мікроклімату з мінімумом втрат корисного простору. Оздоблення з використанням вагонки (пластик, дерево або МДФ), або гіпсокартону. Найбільш популярний варіант – вагонка. Гіпсокартон зручний для вирівнювання стін, обклеювання їх шпалерами або нанесення фактурної штукатурки. Оздоблення надає балкону стильного, естетичного вигляду, а також забезпечує додаткову шумоізоляцію.
  • Об’єднання з прилеглим приміщенням (кімната або кухня). Дозволяє збільшити корисну площу. Роботи проводяться з дотриманням будівельних, гігієнічних та інших норм, при необхідності надається допомога в узаконенні перепланування.

Виконуємо і додаткові послуги: прокладання проводки, виготовлення тумб та вбудованих шаф, гідроізоляція та ін.