Грати на вікна Київ. Виготовлення віконних решіток

Для того, щоб запобігти проникненню злодіїв у квартиру, мешканцям перших, а іноді й останніх поверхів, є необхідність поставити на вікна металеві ґрати. У мешканців інших поверхів будинку теж виникає необхідність встановити віконні ґрати, наприклад, якщо під вікнами є козирок під’їзду, дах магазину, або поруч із вікнами знаходяться пожежні сходи, прокладені труби газопостачання, тобто є загроза проникнення в квартиру сторонніх.

Ми робимо в Києві решітки на вікна на замовлення швидко і робимо ці роботи «під ключ». Тобто, ми виконуємо у Києві весь комплекс супутніх робіт: зняти старі грати, зробити необхідні виміри та виготовити нові, пофарбувати їх та встановити. Зварні грати на вікна зазвичай виготовляються із 12-го квадрата. Але це може бути інший профіль – 10 і 14 квадрат, арматура або пруток круглого перерізу та ін. Замовник сам вирішує, що йому потрібно, виходячи з конкретної ситуації. Грати на вікна можуть бути прикрашені кованими, витими, гнутими елементами. Сама решітка на вікно може бути виготовлена ​​рівною або вигнутою. Вигнуті грати дозволяють мити вікна зовні. Ґрати можуть бути просто загрунтовані або пофарбовані в потрібний колір. Якщо замовник викликав майстра на замір, то він приїжджає з фотографіями та ескізами ґрат на вікна. Замовник може на фото вибрати те, що йому подобається. Майстер зі свого боку дасть необхідні поради та рекомендації, виходячи із конкретної ситуації. Термін виготовлення грат на вікна залежить від обсягу робіт, черги на замовлення, і зазвичай не перевищує кілька днів. Ціна ґрат на вікна залежить від площі виробу, кількості кованих та інших елементів прикраси, матеріалу для фарбування, віддаленості об’єкта, складності монтажу.

Встановити віконні грати на балкон та лоджію

Грати на балкон або лоджію встановлюються з тих же міркувань як і грати на вікна, з тих же матеріалів. Слід лише враховувати можливість зручного монтажу, щоб монтажу не завадила зовнішня обшивка балкона. Ґрати можуть бути встановлені як до, так і після монтажу вікон. Але слід узгоджувати роботу монтажників вікон та монтажників решіток на балконі чи лоджії. Слід передбачити, щоб не вийшло так, що грати будуть заважати встановлювати вікна, відливи, нащільники або козирки. Буває, що після встановлення вікон немає можливості закріпити ґрати, тому бажано узгоджувати роботу монтажників вікон та ґрат ще на стадії виміру. Грати на вікна, на балкон і лоджію, за бажанням замовника можуть бути виготовлені з можливістю відкривання. Ми рекомендуємо в квартирі хоча б одне вікно, якщо це можливо, залишити без ґрат, або зробити ґрати з відчиненням. Це слід зробити з тих міркувань, щоб в екстреній ситуації квартира не перетворилася на пастку. Грати в Києві виготовляються з металевого прута або квадрата.

Виготовлення віконних решіток у Києві

Грати на вікна потрібні у багатьох випадках. Насамперед, звичайно, ґрати на вікна актуальні для мешканців приватних будинків та нижніх поверхів багатоповерхових будинків. Люди хочуть захистити свої вікна, а, отже, і житло в цілому, встановивши віконні ґрати. Міцні металеві віконні ґрати будуть служити вам захистом протягом тривалого часу. Старі ґрати на вікнах псують не лише зовнішній вигляд вікон, а й екстер’єр всього будинку. Хороші стильні решітки здатні підкреслити індивідуальність будинку, а ковані решітки, або решітки з кованими елементами додадуть будинку особливого колориту.

Встановлення віконних решіток у Києві

Віконні ґрати виготовляються за індивідуальними проектами в цеху, потім відбувається доставка та встановлення ґрат. Виготовлення грат – це непростий і трудомісткий процес, особливо, якщо грати мають відкривання або складний візерунок. У тих випадках, коли в ґратах передбачено нижнє розширення («дуті ґрати» або «краплеподібні ґрати»), прути ґрат додатково згинаються. Виготовлення та монтаж віконних решіток у Києві – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Незалежно від того, який ви вибрали візерунок, який використовується тип та товщина прута, виготовлення віконних решіток буде виконано нашими майстрами якісно, ​​а монтаж пройде вчасно. Довірте виготовлення віконних решіток найкращим фахівцям Києва.

Встановити віконні решітки у Києві

Якщо ви вирішили замовити віконні ґрати, то просто зателефонуйте нам по телефону. Ми зможемо прорахувати вартість та надіслати спеціаліста додому. Майстер зніме розміри ваших вікон, прорахує остаточні розміри ґрат, а ви виберете ескіз ґрат. Після цього ваші віконні грати будуть виготовлені та встановлені. Встановлення решіток на вікна в квартирі займає лише півтори-дві години.

Замовити грати на вікна у Києві

Наша компанія спеціалізується на таких роботах, як “виготовлення віконних решіток”, “установка віконних решіток”, “монтаж віконних решіток”, “решітки на вікна на замовлення”. Замовити віконні решітки у Києві ви зможете за телефонами, які вказані на сайті. Грати на вікна виготовляються з якісного металу (зазвичай це 12-й металевий квадрат). Дизайн віконних решіток, як завжди, ви вибираєте самі. Дзвоніть, і замовте ґрати на вікна у Києві вже сьогодні.