Шафа на балкон, балконні меблі Київ

Навіщо людям потрібні балкони? Багато хто переважно використовують їх для зберігання речей та продуктів. Гарна містка шафа на балкон може значно звільнити місце у квартирі. Встановити шафу на балкон або лоджію після закінчення їх ремонту – значить обладнати зручний додатковий простір для всілякого домашнього начиння. Якщо ви бажаєте встановити шафу на балкон, радимо обговорити це з майстром ще на початку ремонту балкона та лоджії, щоб він зміг правильно прорахувати місце для шафи на балкон та лоджію, передбачив комфортне відкриття стулок, визначив місце для кріплення під обшивкою.

Тумба на балкон у Києві

Тумба на балконі, на думку багатьох, річ незамінна. Тумба на балконі може бути використана як підставка під квіти для предметів побуту та предметів декору. Усередині тумби також можна зберігати багато корисних речей. Тумба на балконі та лоджії не загороджуватиме світло, і водночас є дуже функціональними меблями.

Розпашна шафа на балкон

Розпашна шафа з ламінованого ДСП – чудовий варіант для лоджії та балкона. Така шафа буде стійка до вологи і перепадів температури. Такі його властивості зробили шафу з ламінованого ДСП незамінною для лоджії та балкона. Шафа на балкон із ламінованого ДСП виготовляється за індивідуальним замовленням. Це дуже зручно – ви самі плануєте кожну поличку, кожен відсік для великогабаритних речей вашого побуту та висоту спеціальних полиць для консервації! Шафа на лоджію і балкон з ламінованого ДСП відноситься до категорії корпусних меблів, він виробляється фахівцями в цеху, а на місці майстер лише встановлює його, але іноді на місці можливе і великовузлове складання. Орна шафа на лоджію і балкон радуватиме вас довгі роки, він допоможе господині утримувати квартиру та лоджію в порядку! Замовити нову містку шафу на балкон ви можете, звернувшись до нас.

Шафа-купе на балкон

Якщо ви любите такі меблі, як шафа-купе, то ми пропонуємо свої послуги з встановлення розсувної шафи-купе на балкон та лоджію. Стулки такої шафи відсуватимуться в сторони, що особливо зручно на балконі та лоджії. Встановивши шафу-купе на лоджію (тим більше, якщо у вас досить широка лоджія), ви зможете одним рухом руки відкривати шафу відразу від підлоги до стелі, і так само легко її закривати.

Металопластикова шафа на балкон

Останнім часом у Києві дуже популярні металопластикові шафи налоджії та балкон. Металопластикова шафа чудово зручна не тільки на лоджії та балконі, а й у тамбурі та у ванній кімнаті. Металопластикова шафа на балкон виготовляється із алюмінієвого профілю білого кольору. Металопластикова шафа може бути зі стулками, а може виглядати як стелаж. Стулки металопластикової шафи виконуються із пластику, вони вільно розсуваються в обох напрямках. Міцні пластикові полиці мають приховані ребра жорсткості, завдяки чому можуть витримувати навантаження сорок кілограмів кожна. Металопластикова шафа на балкон виготовляється індивідуально, та встановлюється після завершення ремонту лоджії та балкона. Металопластикова шафа на балкон абсолютно стійка до впливу вологи і не боїться перепадів температури, що є вагомим аргументом у вирішенні встановити металопластикову шафу на лоджію та балкон.

Встановити шафу на лоджію та балкон у Києві

Встановити будь-який з варіантів шафи на балкон, що вам сподобалися, в Києві вам допоможуть наші фахівці. Замовити шафу на лоджію та балкон ви зможете, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.