Дизайн балкону у Києві

Балкони та лоджії – додаткові приміщення, які є у наших квартирах, і звичайно дизайн балкону відіграє велику роль. Дуже часто ці площі не приносять бажаної користі, є лише об’єктами для складування старих, непотрібних речей. Насправді ситуацію легко змінити і отримати від даних приміщень максимум віддачі. Дизайн балкона та дизайн лоджії допоможе перетворити ці додаткові квадрати на затишну та дуже функціональну частину квартири. Сьогодні житло у Києві – задоволення дороге. Розширення житлової площі, на жаль, є далеко не всім. Але насправді все в наших руках. І не завжди для покращення житлових умов потрібно міняти квартиру на більш простору. Іноді досить просто правильно розпорядитись простором у наявному житлі. Завдяки цьому отримати такі бажані квадрати. Ідеї ​​для оформлення балкона можуть бути різними. Втілюючи дизайн балкона в реальність, ви однозначно залишитеся задоволені тим, що у вашому будинку з’явиться куточок, в якому буде приємніше провести час, ніж в інших кімнатах.

Що для цього потрібне? Звісно, ​​провести на балконі якісні ремонтні роботи. Це може бути скління, утеплення, обробка балкона або оформлення балкона кованими фрагментами. Все залежатиме від тієї ідеї для балкона, якій ви надасте перевагу.

Отже, ви вирішили перетворити свій балкон або лоджію на житлове приміщення. Дизайн балкона та дизайн лоджії починається з капітального ремонту. Спочатку відбувається демонтаж старого скління, більш непотрібних об’єктів і т.д. Потім, за бажанням замовника, проводиться нове скління балкона, лоджії. Найчастіше здійснюється це із застосуванням металопластикових вікон. Вони мають естетичний зовнішній вигляд, відмінно захищають від холоду та тепловтрат, міцні та зручні в експлуатації. Якщо ви хочете, щоб балкон став теплою кімнатою, не обійтися без утеплювальних робіт. Якісне утеплення – запорука затишку нового приміщення. Бо якщо тут буде холодно, будь-який ультрамодний дизайн балкона не викликає бажання проводити багато часу в такій кімнаті. Тому важливо пам’ятати: довіряти ремонт балконів та лоджій слід лише професіоналам. Багаторічний стаж роботи, перевірені матеріали, постійні клієнти – все це є гарантією того, що ви повністю задоволені отриманим результатом. Наша компанія є командою професіоналів, яка ідеально знає свою справу і заслужено має відмінну репутацію на ринку будівельних робіт Києва.

Виробляючи дизайн балкона та дизайн лоджії, варто утеплювати не лише стіни, а й підлогу. Для цього ідеально підходить технологія «тепла підлога». Її можна сховати під плиткою, ламінатом чи ковроліном. Необмежену кількість варіантів має і оздоблення стін. На вибір клієнта пропонується декоративна штукатурка, фарбування, обробка штучним каменем та панелями ПВХ. Загалом, вибір дуже широкий. Що стосується стелі, то його також бажано утеплити. Наприклад, мінеральною ватою чи пінопластом. Хоча є інші варіанти. Утеплювальний матеріал можна сховати під стелю, пластикові панелі, дерев’яну вагонку. Якщо говорити про освітлення, то це можуть бути різні світильники, галогенні лампи тощо.

Після того, як капітальні роботи будуть завершені, набуває чинності безпосередньо дизайн балкона та дизайн лоджії. Тобто настав час для вибору предметів інтер’єру, меблів. Звичайно, варто враховувати, що вельми скромний простір балкона або лоджії не зазнає громіздких меблів. Тут потрібно віддавати перевагу невеликим, але функціональним предметам. Зручний варіант – застосування складних меблів, які при потребі легко зібрати та прибрати.

Ідеї ремонту балкону – невичерпні. Тут можна виявити всю свою фантазію та придумати найрізноманітніший дизайн. Ідеї ​​для оформлення балкона можна побачити на фото. Ідеї ​​для балкона значною мірою залежать від того, з якої кімнати є вихід на нього, і що ви хочете отримати в результаті виконаних робіт. Дизайн балкона та дизайн лоджії найчастіше передбачає «перевтілення» в такі приміщення:

  1. Їдальня. Якщо ви маєте компактну кухню, в якій є балкон або лоджія, відмінний варіант використовувати ці метри для розширення столової зони. В даному випадку, забирається стіна, що розділяє кухню з балконом, і проводиться ремонт приміщення, що приєднується. Найчастіше, при цьому розвитку подій, балкон оформляється в загальному стилі з кухнею. Тут можна облаштувати столову зону, поставити містку шафу або холодильник.

Кабінет. Балкон або лоджія легко можуть стати робочим куточком, де можна спокійно та самотньо посидіти за комп’ютером. У даному випадку балкон, лоджію не обов’язково приєднувати до кімнати. Це приміщення цілком може бути автономним. Провівши на ньому всі необхідні роботи, встановивши комп’ютерний стіл та необхідні меблі, отримайте відмінне робоче місце. Приклад робіт у розділі фото балконів.

Кімната відпочинку. Балкон або лоджія з легкої подачі професіоналів та із застосуванням вашої фантазії може стати затишним приміщенням для прийому гостей або ж для перегляду телевізора, читання. Якісне утеплення, оздоблення, пара крісел, невеликий диван, журнальний столик. От і все. Кімната готова!

Зимовий сад. Квіти у будинку створюють особливу атмосферу. Вони не лише дарують дорогоцінний кисень, а й наближають городян до природи. Балкон, лоджія цілком гідно впораються із завданням розмістити на своїй площі зимовий сад. Тут є все потрібне: свіже повітря, простір. Свій зимовий сад можна зробити тропіками, посадивши екзотичні рослини, можете оформити його в східному стилі і т.д. На балконі цілком реально встановити і штучне водоймище, яке додасть приміщенню особливу родзинку.

Ідеї ​​ремонту балкона можна черпати звідки завгодно. Варто вам лише захотіти, і наші спеціалісти з легкістю втілять у життя будь-який дизайн балкону чи дизайн лоджії!