Розсувне скління

Розсувне скління, розсувний балкон, розсувні вікна Київ

Розсувне скління, як каже сама назва, це таке скління, при якому віконні стулки не відчиняються, а відсуваються в сторони. Антимоскітні сітки розсувного скління можуть вільно переміщатися на спеціальній рейці алюмінієвого профілю. При виробництві деталей конструкції розсувного скління використовують як основу алюмінію. Останнім часом з’являються корейські пластикові розсувні віконні системи, але ми з ними не працюємо через їхню низьку якість. Розсувний балкон передбачає використання холодного алюмінію. Таке скління не буде герметичним, воно трохи продувається. У всіх інших відносинах алюміній – чудовий і довговічний матеріал, і завжди знаходяться охочі замовити розсувне скління. Особливо вдало розсувне скління підійде для вузьких балконів.

Замовити розсувні вікна на балкон у Києві

Наша компанія спеціалізується на таких видах будівельних послуг, як «розсувне скління», «розсувний балкон» та «розсувна лоджія» у Києві. За роки роботи ми виконали безліч таких об’єктів, як розсувний балкон та розсувна лоджія під ключ. Це дає можливість нашим майстрам швидко та якісно встановити розсувне скління будь-якої хибності, дотримуючись всіх правил і з гарантією якості. Замовити розсувне скління у Києві ви можете, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Найпопулярнішими варіантами засклення балкона або лоджії є «тепле» скління (застосовуються металопластикові вікна) та «холодне» (застосовується алюмінієва віконна конструкція). Розглянемо другий варіант скління докладніше. Алюмінієве скління лоджій та балконів у Києві виробляють шляхом встановлення розстібних та розсувних віконних рам. Зауважимо відразу, що розсувні рами користуються значно більшою популярністю. І це не дивно, адже розсувні рами дозволяють максимально раціонально використовувати дорогоцінний балконний простір – для їхнього відкривання зовсім не потрібно місця. Також у Києві можна встановлювати розсувні металопластикові вікна.

У даному розділі сайту будуть розглянуті особливості, переваги та недоліки розсувного алюмінієвого скління (розсувне скління) у Києві.

Алюмінієві вікна в Києві

Дослідження показали, що встановлення на балконі або лоджії «холодного алюмінію» підвищує температуру на 5-7 градусів щодо вуличної. При цьому приміщення балкона або лоджії надійно захищається від вуличного пилу, атмосферних опадів, протягів, а також від попадання на ваш балкон або лоджію кинутих з верхніх поверхів недопалків і сміття.

У чому перевага використання алюмінію для скління в Києві?

Основна перевага алюмінію – висока міцність та легка вага. Це робить алюміній дуже привабливим для засклення матеріалом. Більшість мешканців Києва були підкорені естетикою міцних та водночас легких алюмінієвих рам. Алюмінієве скління не краде природне світло на балконі або лоджії. Алюміній не іржавіє, не вимагає особливого догляду, його не потрібно фарбувати. Але, якщо все ж таки, у вас є бажання, ми можемо пофарбувати розсувні рами на вашому балконі або лоджії в будь-який колір, який вам сподобався, застосувавши для цього метод порошкового напилення. Такий метод значно дешевший за ламінування металопластикового профілю фактурними плівками.

Розсувне скління в Києві

Герметичність розсувного алюмінієвого скління забезпечується особливими ущільнювачами, які встановлюються між склом та рамами. Вони виготовляються з високоякісної гуми, що гарантує надійний захист від потрапляння всередину приміщення вуличного пилу та вологи. Рух стулок здійснюється за спеціальними напрямними (їх може бути дві або три), розміщеним на алюмінієвому профілі. Система розсувного алюмінієвого скління у Києві продумана до дрібниць, що дозволяє переміщати та відкривати рами без зусиль та практично безшумно. Віконні стулки розміщуються у шаховому порядку, що дуже зручно під час експлуатації. За вашим бажанням ми можемо встановити у розсувні вікна на лоджії та балконі у Києві спеціальні ручки-засувки з врізним замком.

Розсувний балкон у Києві

На профіль із «холодного алюмінію» варто звернути особливу увагу в тих випадках, коли вага конструкції відіграє визначальну роль. Справа в тому, що розсувне алюмінієве скління набагато легше за металопластикові вікна. Це дає можливість уникнути додаткових витрат часу та спредств на посилення несучих конструкцій балкона. Сьогодні на будівельному ринку Києва можна зустріти «теплий алюміній», який є алюмінієвими профілями з утеплюючими вставками.

Якщо коротко підсумувати всі переваги алюмінієвого скління, то вони полягатимуть у наступному: Розсувні віконні стулки не вимагають місця для відкривання. Розсувні алюмінієві вікна через свою невелику вагу можуть бути встановлені на балконі або лоджії будь-якого типу без проведення робіт з їх додаткового посилення. Розсувні алюмінієві вікна герметичні, а значить, не пропускають всередину приміщення протяги та вуличний пил. За умови встановлення надійної фурнітури, рами легко ковзають при відкриванні та міцно закриваються. Дзвоніть нам прямо зараз і ми розповімо вам більше про розсувне скління в Києві та порадимо, в якому разі його встановлення буде оптимальним!