Поєднання лоджії з квартирою у місті Київ

Як провести об’єднання квартири з лоджією або балконом у Києві

На сьогодні більшість квартир у місті Київ мають додаткові метри площі за рахунок своїх балконів та лоджій. Як правило, під час будівництва будинку балкон і лоджія робляться відокремленими від самої квартири. Саме з цієї причини досить великий простір на балконі або лоджії засмічується різними видами електротехніки, що вийшла з ладу, та іншими непотрібними речами, які шкода викинути. При цьому більшість жителів міста Київ, влаштовуючи подібне сміттєзвалище на своєму балконі чи лоджії, не дуже замислюються про те, якою є ціна квадратного метра в столиці України.

Лоджія як кімната

Для того, щоб збільшити квадратні метри своєї квартири, багато людей у ​​Києві використовують перепланування, в ході якого відбувається об’єднання лоджій або балконів з кімнатою, так само часто ці окремі приміщення поєднують з кухнею. При ремонті, який пов’язаний з перебудовою лоджій або балконів, безсумнівно виникнуть деякі труднощі. Як правило, це грошові витрати і вивіз сміття, але також досить часто займає відвідування різних інстанцій, які дають дозвіл на дане перепланування. Але результат, який виходить при з’єднанні лоджії або балкона з квартирою, не тільки зможе радувати вас своїм затишком та комфортабельністю, але й допоможе власнику деяким чином покращити якість свого житла, збільшивши площу. Ваша лоджія або балкон легко перетвориться на окремий кабінет для усамітнення, або ж із цього приміщення можна зробити невеликий тренажерний зал з чудовим краєвидом на столицю України місто Київ.

При приєднанні лоджії або балкона до квартири одним із найважливіших моментів є його утеплення. Адже тільки за допомогою цього процесу можна зробити балкон або лоджію цілком придатною і комфортною для життєдіяльності мешканців.

При перебудові в Києві балкону або лоджії в частину житлового приміщення, не слід економити при купівлі необхідних для цього склопакетів, а також матеріалів, які використовуються при утепленні стін, стель та покриття балкона. Щоб суміщення балкона або лоджії з квартирою було на високому рівні, потрібно насамперед придбати високоякісні склопакети і найняти висококваліфікованих фахівців з утеплення стін. Всі ці фактори необхідні для того, щоб згодом ви змогли не тільки заощадити на оплаті за опалення, а й відчути повною мірою всю красу нового та затишного житлового простору.

Найбільший і найдовший процес у переплануванні – це коли відбувається повне з’єднання балкона та кімнати. Адже саме в цьому випадку відбуваються кардинальні перетворення. Варто зазначити, що після того, як будуть проведені всі ремонтні роботи, інтер’єр балкона або лоджії повинен збігатися із загальним стилем вашої квартири.

Переобладнання балкону або лоджії в кабінет

Перед тим, як у Києві робити перепланування та проводити об’єднання лоджії чи балкона з кімнатою, необхідно проаналізувати всі позитивні та негативні сторони цього радикального та масштабного проекту. Адже завжди існує безліч варіантів вирішення будь-якої проблеми. Є варіанти, при яких балкон або лоджія можуть залишитися як житлове, тепле, але окреме приміщення. Крім об’єднання лоджії або балкона з кімнатою, можна більш детально вивчити застосування розпашних французьких конструкцій.

Французький балкон буде у Києві дуже нестандартним та стильним рішенням, у багатьох випадках – дуже вигідним. Французький балкон зможе надати особливого шику вашій квартирі.

Так само можна скористатися ще одним. не менш популярним варіантом перепланування приміщення. У цьому способі під час об’єднання балкона або лоджії з кімнатою або кухнею зберігаються всі підвіконні блоки, на яких найчастіше встановлені радіатори опалення. В цьому випадку залишок стіни обігрується за допомогою стільниці. Також цю площу можна використовувати як барну стійку. У цьому варіанті поєднання балкона або лоджії з кімнатою простір приміщення візуально збільшиться, проте кімната і балкон будуть мати окремий простір. Крім цього, використовуючи такий спосіб, вам не знадобляться зайві витрати та узгодження з держструктурами, які цим займаються. Дане об’єднання лоджії або балкона з кімнатою у Києві вважається більш бюджетним вирішенням проблеми. Варто зазначити, що в цьому випадку використання нового утепленого простору залежить лише від вашої фантазії та вимог.