Балкон “кухня”

Балкон та лоджія як окрема кімната

Перед тим, як розпочати об’єднання балкону або лоджії з кімнатою, найкраще попередньо переглянути на різних інтернет ресурсах фото вже готових робіт і вибрати для себе саме той варіант, який найбільше підходитиме вашим вимогам. Найчастіше отриманий в результаті об’єднання балкона та кімнати простір люди використовують як невеликий тренажерний зал, особистий кабінет, гостьову спальню або як куточок для рукоділля. Крім цих варіантів можна використовувати площу, яка утворилася в результаті об’єднання балкону та кухні, як приміщення для вечірнього чаювання. Адже завжди приємно перед сном випити філіжанку чаю, і при цьому помилуватися нічними вогнями Києва. Звичайно, перед тим, як насолодитися плодами своєї роботи та облаштовувати територію колишнього балкона чи лоджії, слід докласти чимало зусиль. Насамперед, необхідно перетворити холодний простір балкона або лоджії на добре опалювальне приміщення. Адже саме від того, наскільки будуть добре проведені роботи з утеплення приміщення, залежить ваш комфорт та затишок. Окрім цього, утепливши новий простір, ви зможете забезпечити свою квартиру завжди комфортною температурою. Хочемо наголосити, що не слід економити на процесі утеплення, інакше втрачається сенс усього ремонту, адже, як кажуть у народі, «скупий платить двічі». Обов’язково встановіть на балконі або лоджії якісні склопакети і підключіть до цього приміщення додатковий засіб опалення. Це необхідно для того, щоб допомогти стандартній батареї обігріти збільшений у результаті приєднання балкона простір кімнати або кухні.

Найрадикальнішим та найдорожчим за вартістю у Києві є повне об’єднання балкона з кімнатою або перенесення кухні на балкон. Тут потрібно буде узаконити реконструкцію у відповідних держустановах, крім того, має бути багато «брудних» демонтажних робіт. Плануючи приєднання балкона або лоджії, слід враховувати той факт, що дизайн лоджії або балкона повинен повною мірою збігатися з інтер’єром приміщення, з яким було проведено об’єднання. Звичайно, вдаватися до повного видалення стіни необхідно не завжди, адже існує безліч щадних рішень цієї проблеми. Зверніть увагу на таку новинку, як «французький» балкон, застосування розпашних французьких балконів буде не лише нестандартним рішенням у даному питанні, але також цей елемент зможе надати новому простору особливого шику та затишку. І, крім цього, балкон та лоджію можна буде використовувати як окреме тепле приміщення.

Звичайно, як облаштувати нові квадратні метри, що з’явилися в результаті приєднання балкона чи лоджії, залежить виключно від потреб та вимог власників. На сьогоднішній день будівельний ринок дає можливість практично кожній людині переобладнати свій балкон або лоджію в житлове, тепле приміщення. Крім цього, приєднання балкона стало не лише простим та зручним способом вирішення проблеми нестачі житлових метрів. Поєднання балкона або лоджії з кімнатою в Києві тепер дуже різноманітне і доступне всім бажаючим. Спеціалісти з нашої компанії. у свою чергу, завжди готові втілити ваші бажання та фантазію у реальність. Адже у нас працюю справжні професіонали.

Об’єднання балконів або лоджій з квартирою у Києві

У Києві останнім часом все більшої популярності набуває об’єднання кімнати з лоджією або балконом. Звісно, ​​під час цього процесу виникає безліч спірних питань. Наприклад, дискутують про доцільність такого перепланування, також багато розбіжностей з приводу того, що під час робіт з об’єднання балкона або лоджії з кімнатою не дотримуються норм безпеки, зачіпається цілісність несучих стін. Але, незважаючи на всі ці клопоти, дане переобладнання приміщення найчастіше приносить лише позитивний ефект, комфорт та затишок будинку.

У сучасно-будівельному світі в Києві застосовується кілька варіантів з’єднання кімнати з балконом або лоджією. У першому способі об’єднання балкона або лоджії з кімнатою видаляється весь отвір суміжної стіни. Саме після цього процесу утворюється нове, збільшене та цільне приміщення. Це найвитратніший тип ремонту. Якщо застосовувати другий варіант суміщення кімнати з балконом або лоджією, то тут видаляються тільки часткові елементи суміжної стіни. Як правило, у цьому способі після демонтажу стіни залишається ділянка стіни з підвіконням, яка надалі зможе служити як столик або барна стійка. Варто відзначити, що повне видалення стіни, а також роботи зі зміни верхньої частини стіни, що несе, вважається найбільш небезпечним процесом для міцності і надійності каркаса будівлі. Саме тому при суміщенні кімнати з балконом або лоджією необхідно все ретельно обміркувати і розрахувати. І лише тоді ви зможете отримати у Києві теплі додаткові квадратні метри житлової площі.

На думку багатьох професіоналів, у цьому питанні при суміщенні балкона або лоджії з кімнатою кухнею найоптимальнішим варіантом є перебудова перегородки стіни в області підвіконня. Застеклити лоджію або балкон слід вікнами ПВХ, за допомогою високоякісних склопакетів. Це необхідно для того, щоб збільшити теплозахист вашого приміщення. Адже саме через вікна втрачається основна частина домашнього тепла. Крім цього, потрібно також утеплити стіни та стелю балкона або лоджії. Крім того, їх потрібно обшити за допомогою гіпсокартону або пластику. Після завершення роботи з перебудови на лоджії або балконі, слід провести укладання покриття для підлоги. Для цього найкраще використовувати плитку, паркет чи ковролін.