Балкон у хрущовці

Ремонт балкона у Хрущовці у Києві

Хрущовка – дуже поширений тип квартир у Києві. Їхня відмінна риса – досить скромний метраж. При цьому балкон у хрущовці все ж таки є. А це вже добре, тому що він дає змогу власникам розширити квадратуру квартири. Балкон у хрущовці також має дуже невелику площу. Але при грамотному ремонті балкон у хрущовці може принести максимум користі. Головне зрозуміти, що ви хочете отримати в результаті ремонту: просто теплий балкон, продовження кімнати, кабінет або їдальню. З цього рішення і випливатимуть усі наступні дії. Сучасні технології дозволяють навіть збільшити балкон у хрущовці. У середньому на 30-50 см. Погодьтеся, це досить багато. Розширити балкон у хрущовці дозволяє спеціальний винос. Крім того, ця послуга забезпечить вас і просторим підвіконням, яке також можна практично використовувати.

Як же робиться виносний балкон у хрущовці Київ?

Для початку фахівець здійснює необхідні виміри. Разом із ним ви обговорюєте ширину виносу. Майстер бере до уваги такі нюанси як висота поручнів, стан парапету та конструкції балкона загалом. Найчастіше балкон у хрущовці має досить слабку конструкцію, яку перед здійсненням виносу потрібно зміцнювати. Бо виносний балкон у хрущовці Київ має важку вагу і не всякий парапет, особливо старий, зможе його витримати. Тому часто потрібні додаткові зміцнення зварюванням та блоками. Після цього кронштейни, виготовлені з міцної сталі, кріпляться до парапету болтами або приварюються. Дана технологія надійно триматиме виносний балкон у хрущовці з важкими склопакетами. Замаскувати кріпильні та несучі елементи зовні допомагає зовнішнє оздоблення. Це може бути обшивка сайдингом, металопрофілем тощо. Вона надасть балкону акуратного, естетичного вигляду. Збільшити балкон у хрущовці – значить подарувати своєму житлу такий цінний додатковий простір та зробити свій балкон більш функціональним та практичним. В результаті цього ви отримаєте місце, де можна розмістити містку шафу, розташувати полички або облаштувати куточок для рослин. Розширити балкон у хрущовці можуть лише професіонали. Не довіряйте цю відповідальну роботу людям, які не мають достатнього досвіду. Облаштувати балкон у хрущовці часто буває набагато складніше, ніж в іншому виді житла. Тому що хрущовки в Києві відносяться до застарілого житлового фонду, а відповідно мають недостатньо надійні конструкції. Будь-яка неправильна дія майстра може спричинити різні негативні наслідки. У зв’язку з цим якісно збільшити балкон у хрущовці під силу тільки справжнім професіоналам, які мають достатньо знань та досвіду, що дозволяють працювати на таких об’єктах. Наша команда не перший рік має справу з подібними замовленнями. Постійно удосконалюючись, наші майстри зможуть збільшити балкон у хрущовці якісно та вчасно. Розширений балкон у хрущовці фото продемонструють найкраще.

Балкон у хрущовці Київ часто потребує особливої ​​уваги до даху. Особливо це стосується квартир, що розташовані на верхніх поверхах. Майстри обов’язково мають підготувати металеву конструкцію з дахом. Далі до неї кріпитимуться пластикові вікна. Як правило, у монтажі даху застосовується міцна профільна труба. Тут варто пам’ятати, що дах балкона – не просто козирок. Це найскладніша конструкція, яку необхідно витримувати значні навантаження. Саме тому до проектування та встановлення дахів підхід має бути дуже серйозним та відповідальним. Покрівельний матеріал ви вибираєте на власний розсуд. Це може бути металочерепиця, профнастил, лист оцинкований, шифер і т.д. Важливо також зробити нахил даху таким, щоб там не накопичувалися сніг та волога. Облаштувати балкон у хрущовці допоможе і внутрішнє оздоблення. Сьогодні для цього застосовуються якісні та довговічні матеріали. Наші фахівці запропонують вам на вибір практичну в експлуатації пластикову вагонку різних кольорів, тепле дерево або стильну штукатурку. Зробити балкон у хрущовці не тільки красивим, але й функціональним можна за допомогою вбудованих балконних меблів, які також виготовляють наші фахівці. Щоб балкон у хрущовці Київ був максимально захищений від впливу зовнішніх атмосферних явищ, зберігав тепло і мав гарну шумоізоляцію, при склінні надзвичайно важлива герметичність стиків та зон примикання. Всі проміжки між стиками дуже ретельно заливаються монтажною піною. Але не бійтеся, що це зіпсує вигляд балкона. Зовні піна ховається під спеціальними профілями – нащільниками. Вони служать не тільки для краси, а й захищають піну від руйнівної дії ультрафіолету та морозу. З внутрішньої сторони піна також закривається оздоблювальними матеріалами або декоративними накладками.

Наша компанія пропонує вам не тільки збільшити балкон у хрущовці, але й зробити французький балкон у хрущовці. Що це таке? Французький балкон є одним з різновидів балкона, де скління виконується від верхньої до нижньої балконної плити. Нижня частина може зашиватися сендвіч панеллю, а може бути скляною прозорою або тонованою. Такий тип балкона не вимагає робіт з внутрішньої та зовнішньої обшивки. Французький балкон у хрущовці – це відмінне рішення. Тому що такий вид скління ідеально підходить для балконів з маленькою плитою, які представлені в хрущовках. Універсальне рішення для багатьох інтер’єрів – французький балкон із пластику. Він значно покращує зовнішній вигляд будинку, є приємним доповненням до внутрішньої обстановки квартири, наголошує на вишуканому смаку господарів. Більш того, французький балкон у хрущовці, виконаний з металопластику, має високі шумо- та теплоізоляційні характеристики. А термін їхньої служби становить не менше 50 років. Французький балкон у хрущовці можна зробити ще вишуканішим, додавши до нього ковані огорожі. Ці деталі нададуть такому балкону особливу чарівність. Ви можете вибрати ці елементи з нашого каталогу, а можете запропонувати свій ескіз. Як би там не було, отриманий результат приємно здивує вас.

Балкон у хрущовці Київ – та послуга, яку ви будь-якої миті можете замовити в нашій компанії. Ми дуже любимо своїх клієнтів, цінуємо їх, тому завжди готові запропонувати різні привілеї: знижку, гарантію, безкоштовний виїзд майстра. Оглянувши ваш об’єкт, наш досвідчений фахівець допоможе вам зробити правильний вибір. Разом ви прийміть остаточне рішення: збільшити балкон у хрущовці або зробити французький балкон у хрущовці. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, освоюючи нові технології, тестуючи нові матеріали. Репутація, яку ми напрацьовували роками завдяки постійній практиці, дуже дорога нам. Саме тому ми стежимо за якістю нашої роботи, за тим, щоб усі замовлення були виконані у встановлений термін.

Відремонтований балкон у хрущовці фото демонструють дуже промовисто. Тому дивіться та надихайтеся ідеями! А ми завжди раді втілити ваші фантазії у життя. Телефонуйте та замовляйте послугу «балкон у хрущовці». Поспішайте зробити свій балкон красивим, затишним та функцією.