Балкон з виносом, розширення балкону Київ

Скажіть, хто з городян не хотів би додати хоч трохи корисної площі до квадратних метрів? Як це можливо? За рахунок винесення балкону! Винос балкона – це розширення балкона за рахунок зварювання виносної металевої конструкції, що допомагає значно збільшити обсяг балкона. Винесення балкона або розширення балкона відбувається за рівнем вікон. Ще такий тип балкона називають виносним склінням. Балкон із виносним склінням виходить набагато просторіше. Винос балкона вперед та в сторони дозволяє додати 2,25 – 2,5 кубометрів об’єму. Шафа на балконі з виносом може бути встановлена ​​набагато місткішою. Вікна на виносному балконі відкриватимуться зручніше, вам не потрібно буде відходити убік під час відкривання стулок, що неминуче на вузьких балконах. Збільшення та розширення балкона дає можливість розмістити стельову систему для білизни зручніше, щоб віконні стулки не зачіпали її при відкриванні. Виносне скління можна робити для різних балконів у різних будинках Києва, починаючи з невеликих балконів, і закінчуючи виносом і розширенням величезних лоджій. Навіть при переобладнанні лоджію в кімнату можна додати собі простору, за рахунок використання переваг скління балкона з виносом, а ми завжди будемо раді допомогти вам у цьому.

Скління балкону з виносом

Скління балконів з виносом, як було сказано вище, передбачає обов’язково зварювання каркаса балкона з виносом. Зварювання з виносом – це непростий та відповідальний захід, тут ми не радимо економити. Якщо вам пропонують низькі ціни за зварювання балкона з виносом, то можливо планують використовувати в 2-3 рази менше металу, що неприпустимо. Для таких робіт придумали гарне слово, «халтура». Вікна, які встановлені на неміцну основу, швидше вийдуть з ладу, найчастіше зводячи до нуля початковий сенс ремонту балкона. Зварювання балкона з виносом служить для того, щоб перенести вагу виносної конструкції на стіну будинку, що несе.

Замовити балкон з виносом у Києві

Ось уже багато років ми здійснюємо кваліфікований підхід у створенні балконів з виносом та лоджій з виносом. Багато жителів Києва вже зробили балкон з виносом і тепер мають просторі, красиві, нові балкони та лоджії, а ми отримуємо багато замовлень за рекомендаціями від старих клієнтів. Телефонуйте та замовляйте винесення балкона у найкращих майстрів Києва.

Розширення балкону з виносом, зварювання каркаса балкона у Києві

Для того, щоб експлуатація металопластикових вікон була довговічною, їх потрібно правильно (за рівнем) встановити. При облаштуванні сучасного балкона зварювальні роботи необхідні здебільшого. За допомогою зварювання основу під вікна вирівнюють по горизонту та щодо верхньої плити.

Також зварювання необхідне при виробництві балкона з виносом вперед і з виносом вперед і в сторони. Такий варіант дозволяє значно збільшити балкон, виділити місце для шаф та тумбочок. Конструкція балкона з виносом надійно закріплюється в стіну будинку, що несе, це дозволяє знімати навантаження з плити балкона, і добре закріпити металопластикові вікна.

Зварювання основи під вікна у Києві

Зварювання основи під вікна – це той мінімум, який потрібно зробити для якісного встановлення вікон. Якщо у вас в будинку монолітний бетонний парапет, то зварювання швидше за все не буде потрібно. Однак в інших випадках демонтаж існуючих вікон та зварювання основи будуть тими роботами, які потрібно робити до виклику вікна, що заміряє, тобто замір вікон проходить за фактом, після зварювання.

Зварювання балкону та лоджії з виносом у Києві

Якщо ви вирішили збільшити балкон або лоджію, замовте зварювання балкона з виносом. У Києві виносний балкон останніми роками дуже популярний – балкони з виносом можна дедалі частіше побачити на київських вулицях. І це не викликає подиву, адже балкон з виносом набагато просторіший, зручніший, шафи на балконі з виносом можна встановити більш місткими. Зварювання балкона з виносом дає можливість висувати скління на 300 мм вперед або на всі боки. Виносний балкон може бути оснащений досить широким підвіконням, що дозволить вам зручно облокотитися або поставити щось із речей. Крім того, на виносному балконі зручніше відкривати вікна і можна комфортно розмістити стельову систему білизни, зручно встановити (відразу або згодом) містку шафу на балкон. Це переваги, які ви отримуєте, замовивши розширення балкона.

Зварювання балкону з дахом у Києві

Якщо при комплексному ремонті та склінні вашого балкона потрібен монтаж даху – наша компанія до ваших послуг. У Києві особливо часто даху потребують жителі «хрущовок» та «сталинок». Балкон з дахом вимагає влаштування складної зварювальної конструкції, тому зварювання з дахом зазвичай проходить спільно з розширенням балкона. Дах на балкон виконується з оцинкованого або фарбованого профнастилу. Замовляти таку послугу, як «зварювання балкона з дахом» ми радимо в комплексі зі склінням та обшивкою. Це гарантуватиме закладення торців даху та його гідроізоляцію.

Замовити зварювальні роботи для балкону та лоджії в Києві

Наша фірма пропонує свої послуги з професійного виконання зварювальних робіт на балконі та лоджії будь-якої складності. Доставка та підйом матеріалів, яку зроблять наші майстри, дозволить вам заощадити час та гроші. За роки співпраці з приватними замовниками та віконними фірмами ми провели понад тисячу зварювальних робіт у Києві та пропонуємо вам свій досвід в облаштуванні балкону та лоджії. Зварювальні роботи на балконі будь-якої складності будуть зроблені досвідченими фахівцями лише за один день. Поспішайте замовити послугу «зварювання балкона та лоджії» та «винос балкона та лоджії» у найкращих фахівців Києва!